Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akit pici babával hagytak...

Akit pici babával hagytak egyedül! Létezik olyan, hogy feleségtartás? A gyerektartáson kívül?

Figyelt kérdés
Ha igen, az mennyit jelent?
2013. ápr. 29. 21:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Feleségtartás? Ezt nem is értem.
2013. ápr. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Létezik, de nem tudom, mennyi. Nálunk is kerdezte a bíró, igényt tartok-e rá, de a férjemet is kerdezte.
2013. ápr. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
nem létezik. sajnálom, h ilyen helyeztbe kerültél, de ezt már ezerszer tisztáztuk itt az oldalon: ez itt nem Amerika. Mo-n gyerektartás van, a feleségtartás nem létezik hazánkban.
2013. ápr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Tőlem is kérdezték a bíróságon válásnál, hogy igényt tartok e rá .

Mondtam, hogy nem, köszönöm, elég a gyerektartás

2013. ápr. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Létezik,ún.asszony tartásnak is hívják.Jelenleg pontos nevét nem tudom.De válás során kérdezik a bíróságon,hogy szeretnéd -e.A férjed jövedelmétől is függ,nem tudom sajna,hogy hány százalék.
2013. ápr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tudtommal rokontartás a neve és nagyon speciális esetben ítélik meg pl ha 3 gyerek után apuka kéri, hogy maradjon otthon az anya a gyerekekkel és erről szerződése van.
2013. ápr. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán asszony vagy feleség voltál?
2013. ápr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Pici babával hagyott el a férjed? Szegényke!!

Nem lehet egyszerű, ha bíroságra mentek, remélem megitélik neked az asszonytartást, ha létezik ilyen.

Nekem barátnőm ismerkedette meg egy pasival, fél évre rá a pasi elkezdett nyomulni, hogy legyen közös gyerekük. Barátnőm mondta neki, hogy benne lenne, de hogy, mert neki nincs elég jövedelme ahhoz, hogy ha elmegy majd gyedre, nem tudja fizetni a hitelét, (kocsi, lakás- sajnos beleesett mindkettővel a svájci frankosba, amit munka mellett még simán tudott fizetni) és megélni egy kisgyerekkel. A srácnak is nagyon jó állása van, mondta, hogy óó ezzel igazán nem kell foglalkozni, ő természetesen fizetni fogja amit kell. Na meg is született a baba, de fél év mulva a srác úgy dönött, hogy inkább elmegy - vissza egy régi barátnőjéhez. És bár látogajta a gyermekét, és segít anyagilag a csajszinak, de már állandóan azt kérdezgeti, hogy mikor akar már visszmenni a csaj doglozni, vigye bölcsibe a gyereket- pedig még csak 1éves.... Szegény barátnőm is nagyon patthelyzetben van, mert igenis rá van szorulva a srác pénzére- és ebben is állapodtak meg. És egy pasi tényleg könnyebben le tud lépni, és könnyen elfelejti az igéreteket.

Ezt csak azért írtam le, mert olvastam már pár hasonló témájú kérdést, amibe totál lehordják az anyukát, hogy apukának őt nem kell letartania... De sajnos vannak ilyen esetek.

2013. ápr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó ne haragudj de az mellett, hogy a barátnőd nagyon naiv még hülye is, hogy fél év után képes szülni egy férfinek direkt.
2013. ápr. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak különleges esetekben ítélik meg, nagyon ritka.

Pl. az asszony tartós mozgáskárosodott lett, ezáltal munkaképtelenné vált, vagy a gyermekek miatt lemondott az állásáról és esély sincs visszakerülni a helyére.


1-2 gyermek esetében egészséges nőként semmi esélyed.

Szerencsére.

Mert szegény apukákat sok nő ott kopasztja meg ahol tudja.

Mondom ezt házas nőként.

2013. ápr. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!