Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A varázsszó bátorság?!

A varázsszó bátorság?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! egy nagyon felos lany vagyok 12 eves... 10 eves korom ota anyukam mellett alszom de sokszor meg ugyis felek... amikor zuhanyzom anyanak ott kell allnia a furdobe mert egyszeruen nem merek bemenni ! Neha meg nappal sem nem hogy ejjel... es engem nagyon zavar hogy enyire felek !! viszont..van egy anime a Soul Eater aminek a vegen a fohos Maka Albarn a demonistennel kuzd .. es nagyon fel mert tudja magarol hogy gyenge... viszont a vegen azt mondja hogy LEGYOZI A FELMET , A BATORSAGGAL !! es egy utessel amiben benne van a batorsaga vegez vele.. es a vegen van az amitol mindig van egy kis batorsagom amikor megnezem.. idezem : A batorsag ott lakozik mindenkiben !

ez nekem olyan jol esik hogy mar 1-2 hete a szobamban alszom ..de nagyon felek !!! zuhanyozni egyedul meg mindig nem tudok...van orvosom de egy cseppet sem erdekel mert minden hulyeseget kitalal...hogy igy felek a haramgszotol..egy keresztol....megstb szoval..

ha en elhiszem magamrol hogy IGENIS bator vagyok akkor sikerulni fog vagy haggyam.....



2014. márc. 15. 12:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
és mégis mi az amitől félsz? Mert azért valljuk be, a mindennapi működéshez, és zuhanyzáshoz nem kell túl nagy bátorság, hiszen semmi félelmetes sincsen benne.
2014. márc. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szellemek..termeszetfeletti lenyek..
2014. márc. 15. 12:47
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
Amik nem léteznek. Pont. Félelem lezárva. :)
2014. márc. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Laylah ***** válasza:
100%

Kérdező: miért félsz tőlük, ha nem is látod őket? Ennek semmi értelme. Egyik ilyennek sincs a mi világunkban olyan hatalma, hogy egy zuhanyzásnyi idő alatt bármit is tegyen veled. Nem mellesleg, ezzel pont jó célpontot adsz, hogy folyamatosan félsz. Alsóbb szintű démonokat pl. ezzel remekül elláthatod bőséges kajával. Még mindig hozzátenném, hogy ennek ellenére nem tudnak ártani neked.

Vagy vegyél erőt magadon, és felejtsd el ezt az egészet, vagy fogd fel, hogy olyantól félsz, ami nincsen ott, vagy járj továbbra is pszichológushoz, (vagy mindkettő egyszerre) mert ez így nem egészséges.

2014. márc. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Ne kezdjél te se alsóbb szintű démonozásba, mert egyszerűen nem hiszem el, hogy nem röhögtök önmagatokon miután leírtok egy ilyet. A jóslás és horoszkóp is csak bazári átverés. Nőjetek fel és tanuljatok. Kérdező, te meg ne félj a semmitől, nem bátorságra van szükséged, hanem racionalitásra. Ha ilyen kis nyárfalevél vagy, akkor pedig ne animéket nézzél, hanem micimackót és disney meséket.
2014. márc. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet annyival lezárni, hogy nem léteznek, és kész. Ez egy komolyabb probléma, paranoid hajlamra utal(velem is ez volt gyerekkoromban, végül a pszicholgóusom segítségével megszűnt a probléma). Beszélgess valakivel az igazi érzelmedről. Ha úgy érzed, hogy sírni kell, nyugodtan sírj. Viszont az önbátorítás hasznos dolog. Én például a bátorságom fizikaivá tétele segítséglvel dolgoztam fel az egészet. Elképzeltem, hogy ez és ez a tárgy varázserővel bír, mert távoltartja mindazokat, akik ártai akarnak nekem. Természetesen volt elég eszem, hogy ezt ne higgyem el, de a bátorságom, mint távoltartó erő megtestesülése, hasznos volt.
2014. márc. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat !!:)...remelem menni fog:s
2014. márc. 16. 10:50
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert! :D
2014. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Figyelj. Nem kell félned, mert ha léteznek is ilyen lények, és azt látják, h bátor vagy, és nem akarod őket bántani, ők sem fognak téged bántani. Sok sikert!:)
2014. márc. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
És még valami. Velem kiskoromban volt az, hogy féltem az ilyen lényektől. (vámpírok stb.) Nővérem tanácsolta azt, hogy helyezzek el a szobámban olyan dolgokat mint pl.: a vámpírok esetében a kereszt. Lehet h semmi értelme, de szerintem ez megnyugtató tud lenni.
2014. márc. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!