Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem merem neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem merem neki elmondani ezek után, amit érzek?

Figyelt kérdés

Kiírtam korábban egy srácról és a helyzetről egy kérdést. Meg is találta, kommentelt is hozzá. Azóta (11-e óta) ezen kattogok. Egy ismerősöm már beszélt is a sráccal.


Kiderült, hogy tényleg felismert (eddig is tudtam, csak az ismerősöm kételkedett benne) és teljesen abban a tudatban él, hogy nem róla írtam ki a kérdést (pedig elég egyértelmű voltam) és még írt kommentet, hogy 'megvédjen'.


Nem merek odamenni hozzá, megmondani, hogy igen is róla szól a kérdés, mert félek, hogy elrontanék ezzel mindent.


Ma 3x állított meg, jött oda hozzám, hogy mondjam el, mit akarok. Mondtam, hogy majd, nem most.


Hogy gyűjtsek bátorságot?



2014. febr. 20. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne tétovázz! Ha elszalasztod egy életre bánni fogod talán és az hosszú idő. Csak hajrá! ;)
2014. febr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy ez az utolsó alkalmad neki elmondani. Talán ez jobban motivál majd.
2014. febr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!