Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tényleg ott volt vagy csak...

Tényleg ott volt vagy csak képzelődtem?

Figyelt kérdés

amikor mentem haza akkor kanyarodott be egy autó,lassan jött utanam es gyorsitottam...auto megallt es utana azt lattam,hogy követ valami fekete ruhas ember...beertem ilyen keskeny utcaba azon futottam es bementem az udvarunkba(mivel mar közelvoltam a hazunkhoz) es a lépcsőkről megnéztem senki sem volt ott O.o


fekete ruhas ember olyan volt mint a kaszas kasza nelkul,vagy a sikly xdd


2014. márc. 20. 18:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, kedves kérdező, hogy a szélsőséges érzelmi állapotok -mint írtam- olyan hormonokat szabadítanak fel, amelyek "kikapcsolják" az agy felelősségteljes döntéseiért felelős területét. Ilyenkor nem tudod befolyásolni, hogy hogy döntesz. Sőt, konkrétan nem is tudod, hogy mit cselekszel. Erre szokták azt mondani, hogy "a fejébe száll a düh", vagy "az elméjére köd száll". Emiatt kapnak például sokan Darwin-díjat, vagy tesznek kárt másokban. Szomorú, de sajnos így van.
2014. márc. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
lehet haluccinaltam mert faradt voltam mert sulibol jöttem haza akkor
2014. márc. 22. 09:44
 13/14 anonim ***** válasza:

Simán lehet, hogy követett egy random ügyvéd vagy akárki, aki pont arra ment, mint te. És egy házszámot keresett, ezért lassan ment. Amikor meglátta, hogy egyirányú utcában van, leparkolt és ment szépen tovább gyalog, közben meg téged nézett, hogy szegény gyerek, de nehéz lehet az azn iskolatáska...

Amúgy mivel nincs róla videó, ezért nehéz lenne megmondani, hogy miért viselkedett így.

A hallucinációt meg tessék elfelejteni, vagy lehet, hogy az volt, de akkor már megint bugosodik ez a rohadt mátrix, és újra kell írnom a felét, a rohadt életbe! :D

2014. márc. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

köszi :D

hat en sose halucanaltam meg ezert nemhiszem ezt nagyon :D

en hiszem h követtek de nemtom h miert :D es ki

2014. márc. 22. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!