Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett? Ketszer is...

Mi lehetett? Ketszer is elofordult eddig.

Figyelt kérdés
Egyszer mikor unokatestveremnel aludtam,(ahol mellesleg a dednagymamam halt meg fel evvel ezelott, es az edesapam unokatestvere huszoneves koraban az eskuvoje napjan) es amikor fekudtunk az agyban, en oldalra voltam fordulva, es egyszercsak azt ereztem, hogy az okolbe szoritott kezemet mintha megfogna valaki..egy hideg kez volt. De amikor megraztam a kezem az ijedsegtol, eltunt a kez.Na jo, en nem hiszek az ilyenekben.. De amikor masodszorra tortent ra 2honapra a sajat szobamban..furcsa volt elegge
2014. ápr. 1. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
A véráramod szórakozik veled. Van egy latin neve is az egésznek, csak sajnos nem vagyok orvos. De velem is előfordult már, csak a talpamon.
2014. ápr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A ertem :) koszonom a valszod!
2014. ápr. 1. 16:28
 3/7 anonim ***** válasza:
1-es paresztéziára gondolsz?
2014. ápr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, konkrét leírást nem találtam róla.

1-es

2014. ápr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
velem is volt már ilyen de nem hinném hogy szellem lenne :D
2014. ápr. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Stargate fan válasza:
én a helyedben nem megráztam volna a kezem, hanem megkérdezném, te vagy az dédi?
2014. máj. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet azt kellett volna :D amugy erdekes, mindenki meseli a torteneteket, hogy igy meg ugy leteznek szellemek, meg veluk is tortentek ijeszto dolgok..De amiota en elek azota konkret szellemjarast nem tapasztaltam, tehat... mondjuk multkor amikor anyam megkert hogy vegyem ki a barszekrenybol a rumot, leesett a nagypapam kepe.. (alkoholista volt es ugy halt meg, nem ismertem sajnos) tehat csak ilyen dolgok tortennet, de szerintem ez is csak veletlen
2014. jún. 14. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!