Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges hogy megszállt...

Lehetséges hogy megszállt valami, vagy átment valami rajtam? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősünknél voltunk egyik barátommal és beszélgettünk a konyhában, mikor olyan igazi dezsavű érzés fogott el és hátranéztem (a fürdőszobaajtó felé) és éreztem hogy valaki áll ott, egy szellem, nem láttam de éreztem a jelenlétét. Visszafodultam és hallgattam tovább a beszélgetést, ekkor mintha valami megnyomott volna vagy belém jött volna hátulról, nagy hideget éreztem a hátam közepén és majdnem kifolyt a könnyem. Amikor kiértünk a házből elmondtam a barátaimnak amit éreztem (ők hisznek a természetfelettiben) és közben folyamatosan rázott a hideg, éreztem ahogy a hajam is elkezd az égnek állni, és annyira éreztem hogy valami belém jött de hogy ki is ment-e belőlem azt nem tudom :S
2014. ápr. 5. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Az csak az érmelléki kuglófember volt, szeret huncutkodni hátulról.
2014. ápr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bekebzelted az egészet (az agyad volt)
2014. ápr. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hello!:)

Szerintem nem csak beképzelted..

Nem értem,hogy ha valakit nem érdekel a téma,s szkeptikus az miért nézegeti ezt az témakört!

Biztosan nem láttál ott valami féle fekete árnyat?

S mit éreztél amikor "beléd akart mászni"? Mintha ki akarná túrni a te saját lelkedet?

S azóta nem tapasztalsz furcsaságokat? Pl.:emlékszel mindenre? Mert akit megszálltak az nem emlékszik..


Ha valami rendkívülit tapasztalsz akkor imátkozz Istenhez! Ő segít neked!:)

Sok sikert neked,s majd írj ide! :3

2014. ápr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Laylah ***** válasza:
Pontosan: ha meg lettél volna/meg lennél szállva, akkor bizonyos időtartamok kiesnének, nem emlékeznél (és itt nem az alvásra gondolok). Max. volt ott egy szellem és keresztülment rajtad. Egyszeri eset, valószínűleg nincs semmi félnivalód. :)
2014. ápr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy perverz vízvezeték szerelő nyomott meg, láthatatlanná tévő köpenyben.
2014. ápr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Biztosan nem láttál ott valami féle fekete árnyat?

S mit éreztél amikor "beléd akart mászni"? Mintha ki akarná túrni a te saját lelkedet?

S azóta nem tapasztalsz furcsaságokat? Pl.:emlékszel mindenre?"


Fekete árnyat nem láttam, csak "éreztem" hogy állt ott valaki, tudom hogy furán hangzik de éreztem hogy ott áll valaki.Azt nem érzem hogy a saját lelkemet ki akarná túrni csakazt hogy hétulról belém jött. Furcsaságok? Hát az egyik kiscsibénk elpusztult.

2014. ápr. 6. 18:45
 7/7 Laylah ***** válasza:
Csibehalál előfordul, amíg voltak nekünk is, 1-2 minden keltetésből elpusztult. Általában azok, akik a legsatnyábbak, és akiket a többiek nem hagynak kajához/vízhez jutni.
2014. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!