Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges? Bőven lent.

Lehetséges? Bőven lent.

Figyelt kérdés

Előfordulhat h kívülről vonzott valamilyen erő egy bizonyos helyre?úgy történt h valahogy jött egy furcsa érzés h oda kell mennem, ahol egyébként sosem járok,teljesen kiesik a város szélére,abszolút nem volt semmi konkrét elképzelésen h mért indulok arra felé,mégg csak útba sem esik a fely semmihez..és mikor odaértem szembe találtam magam egy olyan emberrel aki nem rég még nagyon sokat jelentett nekem..de jóideje már nem beszéltünk,fogalmam sem volt h mit keresek ott,de amikor megláttam mintha tudtam volna...azóta akármikor vissza gondolok arra a furcsa ,,nem tudom mért,de oda kell mennem'' érzésre..csak az a kérdés merül fel bennem h mi

ért? És honnan jött ez az egész?


2014. ápr. 12. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt ilyesmi velem is, sőt olyan is volt, hogy vami nagyon erősen nem engedett elindulni, és végül utólag kiderült, hogy miért volt jobb, hogy hallgattam arra a vmire. Nem tudom mi lehet ez, szerintem vmi megérzés féleség, a nők vhogy érzékenyebbek ilyesmire, így erősebben is érzékeljük, amitől aztán azt lehetne gondolni, hogy vmi természet feletti dologról van szó.
2014. ápr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm:)
2014. ápr. 12. 11:39
 3/6 Joci_27 ***** válasza:
Igen ez létező jelenség, de egyelőre megmagyarázhatatlan, ugyanúgy mint pl. az, hogy eszedbe jut valaki, aki közel áll hozzád és fél perc múlva megszólal a telefon és az az ember hív akire gondoltál. Hogy ezeket a dolgokat minek nevezzük az csak részletkérdés (megérzés, ösztön, telepátia, hatodik érzék...stb), de én nem gondolom hogy természetfeletti. Az ember mindig úgy volt a dolgokkal, hogy amit nem értett, nem ismert azt természetfelettinek gondolta , később kiderült az adott dologról hogy a természetnek egy olyan része, amit addig nem ismertünk. Pl. az ókorban még a villámlást meg a szivárványt is természetfelettinek gondolták, a madaraknak pedig varázserőt tulajdonítottak mert tudnak repülni. Butaság lenne azt hinni, hogy már mindent tudunk és nincs mit tanulnunk a természetről.
2014. ápr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez velem is előfordult már de más formában!

Éppen este lehetett 9 óra és már sötét volt. Nyugodtan feküdtem az ágyon, lazítottam mikor egyszer csak izgatott lettem a semmitől és valami/valaki a fejemben, gondolatomban vagy mint ha a szobám ajtajából mondta volna hogy "gyere ki!" "gyere ki!". És kényszert éreztem arra hogy kimenjek az udvarra. Végül onnantól már a kíváncsiság hajtott tovább. Kirohantam a hátsó udvarra mert furcsa érzés fogott el. Végül kimentem az erdőbe ami velünk szembe van mert emberi hangokat hallottam onnan. Szinte ahogy beléptem az erdőbe egy kislány (kb.6-7) éves szaladt elém hogy segítsek neki mert eltévedt és nem találja a szüleit akivel pár órával ezelőtt táboroztak le (nagy erdőségek vannak a házunk mögött). Végül a jelzések alapján vissza találtam vele oda ahonnan jött. Bár én már jól ismertem azt az erdőt...szóval itt mindig történik valami "furcsa"...

2014. ápr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én pl pár napja nemtudom miért lefordultam egy sarkon de egyenesen kellet volna mennem visszamentem és megharapott egy kutya néhány percel később...
2014. ápr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2014. ápr. 14. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!