Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez alátámassza a természetfele...

Ez alátámassza a természetfeletti létezését?

Figyelt kérdés

Az összes spanom, akik kertesházba nőtek föl elmondtak legaláb 5 szellemes, természetfeletti lényes vagy mágikus tőrténetet, hogy olyan démonokat látak akiket más nem, de ők igen, neki megjelent meg ilyenek. Én panelba laktam emeleten, azt sose éltem át abszolútde semmit se és azok a barik akik szintén panelba azoknak sincsen ilyen tőrténetük.


Ez azt jelenti, hogy a szellemek és természetfeletti lények a föld felszinén járnak és azok látsák őket, az emeleten meg nem. Ez így egybevág ! Ezek szerint igazak lehetnek ezek a furcsa dolgok?


2014. ápr. 13. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Már értem, hogy lett meg a Fidesznek a kétharmad.
2014. ápr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ez még semmit sem jelent. Az tény, hogy egy panelban magasabb az eletroszmog, ami az agyra károsabb, mint egy sima kertes házban. Így egy kertes házban az agyi tevékenység aktívabb tud lenni, ami hozzájárulhat a hallucinációk létrejöttéhez.
2014. ápr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Brr...

Nem vagyok egy nyelvtannáci, de attól az "alátámassza" és "látsák" ragozásoktól kirázott a hideg.

Kérdező, habár nem vagyok biztos abban, hogy nem vagy troll, de ettől függetlenül nem támaszTJa alá semminek sem a létét. Nekem nincsenek ilyen tÖrténeteim, pedig én is kertesházbaN nőtTem fel. Sőt, semelyik ismerősömnek nincs ilyen sztorija, pedig sokuk szintén kertesházban nőtt fel. Viszont nem ismerek olyan bárányokat, akik panelban nőttek volna fel, ezért lehet, hogy tévedek.

2014. ápr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 dávid19216 ***** válasza:
nem csak régebbi házakhoz vanak kötődve a panelek meg nem vóltak 100 évell ezelőtt
2014. ápr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy csak az ember nagyobb biztonságban érzi magát úgy, hogy mindenhol szomszédok veszik körül és akkor se képzel be baromságokat, ha egyedül van. Legalábbis nem annyira gyakran. Aztán a furcsa zajokat könnyebb megmagyarázni. Hallasz egy kis zörejt éjszaka és egyből mondhatod magadnak, hogy a fenti szomszéd kiment hugyozni, az alsó szomszéd éppen kaját csinál, stb. Kertes házban nincs ennyire kézenfekvő magyarázat sok esetben, a legtöbb szellemhívő meg fél utánanézni a zaj forrásának.
2014. ápr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Flash! válasza:

Nekem volt,pedig én nem hiszek az ilyen dolgokban.

14voltam hajnal fél2 felé, felébredtem,hogy kimegyek mosdóba, a szobaajtó üvegén keresztül kilátni az üvegezett folyosóablakon, a lényeg, hogy két kb 7-8cm es zöldszínű nem világító hanem,foszforeszkáló szemet láttam az egyébként töksötét udvarról befelé nézni.

Hát végül nem mentem ki megnézni mi az...

2014. máj. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy látszik,hogy a kertes házakban lakók több füvet szívnak.:)
2014. máj. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!