SzaboBetty kérdése:

Ez mi lehetett?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap mikor jöttem haza a suliból, egy fa mögül hangokat hallottam. Gondoltam magamban hogy "Biztos csak egy kisgyerek" majd mikor elmentem mellette senki sem volt ott. Pedig nem láttam hogy elment volna onnan valaki... Hátranéztem semmilyen hang, mentem tovább, nevető hang.. Kezdtem félni majd egy síró hang egyre jobban közeledett felém. És végig futottam haza. Hallucinálok vagy szellem lehetett?

2014. ápr. 18. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Lehet tényleg csak egy kisgyerek volt a fa mögött csak te voltál olyan béna, hogy nem láttad amikor elment.
2014. ápr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A fát néztem egyfolytában. Hogy szaladhatott volna el, amikor pontosan néztem a fát?
2014. ápr. 18. 20:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem azért az utcán nem nagyon fordul elő,hogy nevetne egy szellem,de lehetséges.

Mindössze nem kell félned,mert biztosan nem követett.:)

Vagy csak hallucináltál,mert annyira elfáradtál.

Bármitől lehetett.

2014. ápr. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem láttál ott gyereket akkor csak bemeséled magadnak az egészet.
2014. ápr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 2. válaszoló :)
2014. ápr. 19. 15:34
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy egy szellem valamit jelezni akart neked csak nem jöttélrá hogy mit
2014. máj. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Vannak összefutó energiavonalak, mint az utak, ez néha ház, néha egy emlékmű...ilyen helyeken gyakoribb a szellemjárás. Továbbá minden lenyomatot hagy térben és időben, nem kizárt, hogy múltbéli esemény visszhangja volt.legrosszabb esetben olvastam lényről, aki gyerekhangokkal csalja csapdába az embert, de akkor már nem élnél.fogadj el egy tanácsot:soha ne fuss! Imádkozz, kérj oltalmat, durvább esetben parancsolj, csak az menthet meg!
2014. okt. 31. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!