Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Akik itt az UFO témában...

Akik itt az UFO témában okoskodnak, nem félnek hogy amiket írnak felkelti bizonyos "szervek" érdeklődését és nyomon követhetik netes munkásságukat?

Figyelt kérdés

Ugye köztudott hogy bizonyos szervek és szervezetek érdeklődnek ezen cselekmények felől, valószínűleg a hoax képek és beszámolók is tőlük származnak dezinformációként, hogy megtévesszék az amatőr kutatókat.

De itt néha lehet olvasni olyan dolgokat, ami mondjuk ha igaz lenne, vagy kitudja igaz is, akkor olyan, mintha titkokat fecsegne ki valaki.

Főleg akkor szembetűnő ez, ha a kérdező, önmagától ír dolgokat , helyszíneket, neveket, és nem ad hivatkozási alapot sem, pl egy oldalt, ahol ezt olvasta.

Akkor okkal lehet feltételezni, hogy lehet tud bizonyos dolgokat, amiket pont ezen szervezetek is tudni szeretnének.

És ugye tudjuk, milyenek ezek a szervek.



2014. ápr. 11. 21:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hirtelen senki nem mer írni?
2014. ápr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Baromi nagy hülyeség senki nem fog elvinni, pláne nem medddddddddddddddddddddddd
2014. ápr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
Ennek a kérdésnek semmi értelme ...
2014. ápr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

ahogy az első írta, hirtelen sokan meggondolták írjanak-e vagy még azt is, hogy eddig egyáltalán miért írtak ilyen témában.

Pedig nem új keletű dolog ez, csak gondoljatok bele.

Az ország egyik legnépszerűbb ezoterikus topikja ez,leszámítva a troll kérdéseket, amiket mindenki ki tud szűrni, néha lehet olvasni elég komolyakat is, mint pl az itt válaszoló annácska jóvoltából.

Csak viszont mivel a netet szűrik, ezek a tartalmak fennakadnak azokon a szűrőkön, amit direkt telepítenek bizonyos oldalakra ezek a csúnya bácsik.a többit pedig ki tudja mindenki találni.

Nézzétek meg, ezután pár napig alig lesz idegen repülő tárgyas kérdés.Mert tele a gatya .

2014. ápr. 11. 22:34
 5/16 anonim ***** válasza:
33%
Te orvosi eset vagy ...
2014. ápr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"ami mondjuk ha igaz lenne, vagy kitudja igaz is, akkor olyan, mintha titkokat fecsegne ki valaki. "


Hát azért nem ugyanaz a két dolog.

Nem mindegy, hogy az 51-es körzetben dolgoztál-e majd elfecseged valakinek, hogy mi volt ott, meg nem mindegy, hogy hasra ütés szerűen írsz valami elméletet és bepötyögöd a neten egy oldalra.

Lehet hogy nagy blődség az elmélet, de lehet beletrafáltál az igazságba, de 100% biztosra nem tudhatod, így nem is lesz ennek utóhatása.


"Az ország egyik legnépszerűbb ezoterikus topikja ez"

Ugyan már! Honnan tudod? Lehet a GYk népszerű oldalak listájához tartozik, de hogy ez a topic külön népszerű lenne nem hinném. Szerintem átlagos a nézettsége. Számtalan mennyiségű oldal van még ahol vagy fórumoznak vagy csak simán bejegyzéseket jelenítenek meg ilyen témákban. Azokat is több tízezer ember nézi meg.


"Csak viszont mivel a netet szűrik, ezek a tartalmak fennakadnak azokon a szűrőkön"

Hát lehet szűrik, de mégis mennyi minden kint van ami pánikot is okozhatna vagy kormányellenességet:

lázadó videók vannak kint a gazdasággal és kormánnyal kapcsolatban, a chemtrail hívők tüntetnek, a gyógyszeripart korruptnak vélik egyesek stb.

Mégis mindenki, bárki elolvashatja, megnézheti.


Ha néznék is így a netet ahogy levezetted, szerintem jókat kuncognak, hogy mennyi mindent összehordanak egyesek vagy próbálják kitalálni a dolgokat, és még ha az igazság ott is van közte, az rég elvész az internet sűrűjébe.

Magyarországon aligha van ilyen. Még Amerikába eltudnám képzeni, de itt nemnagyon..


Amúgy szerintem csak hülyéskedsz, bár nemtudom..:D


George Adamski

2014. ápr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, felvilágosultnak mondhatod magad, van fogalmad a világ működéséről. Sajnos az a nagy hiba itt, hogy mindenkinek van/volt egy álma még anno. Elkezdtek létrejönni a szervezetek, de már régen is igaz volt az a mondás, hogy: "Becsületes úton meggazdagodni nem lehet" (A meggazdagodás itt szó szoros értelemben hatalomra törést jelent). Hát, akkor mit tegyen az ember, ha mégis irányítani akar? Használja az ösztönét, ami már a kisbabákban is van, vagyis a hazudást. Nem tudja senki biztosan megmondani, hogy hány úgymond fekete szervezet van, akik megpróbálják bekötni a szemünket. Lényegében a témára visszatérve, az, hogy most mi igaz és mi nem, nem az UFO észleléseken múlik az, hogy ezek a szervezetek tönkre mennek-e vagy sem, tehát nem foglalkoznak minden közemberrel (annyit hozzá tennék, a technika 30-40 évvel előttünk van, ezeknek a szervezeteknek az a dolguk, hogy a gyors fejlődést meggátolják, miért? Nem tudom...). Amint a zárójelekben leírtam, megvan a feladatuk, kordában próbálják tartani az embereket, talán attól félnek a kreativitásnak is határa van, és előbb-utóbb, ha űrutazók leszünk, mi lesz a nagykutyákkal? Nem lesz hasznuk, mert mit ért egy politikus a filozófiához? Annyit, hogy hogy kell hazudni. Szóval a maffiafőnök, aki a rendőr is egyben nem törődik minden aprósággal, tudja mi a rossz neki, és mire kell figyelnie, azok a kis nokedlik, akik pedig már eleve hazugsággal töltik fel a fórumot, hát, nem mondom meg hova menjenek... Az őszinteség hiányzik mindenkiből, még hozzá tennék annyit, hogy lehet ezen filózni (én is szeretek, ahogy látod) sokat, de a mindennapokban élni kell, úgysem tehetsz semmit ellene, másrészt pedig minden megvan ami kell nem? Jó dolog, ha az az álmod, hogy UFO-t találj/észlelj, kell egy álom igen, de akkor kell egy becsületes szervezet is neked. Az életben több út van, te választod, hogy melyiken jársz, a nagykutyák mindig ott lesznek, és kerülni kell őket, ellenük nem tehetsz semmit.


Azt hiszem ez egy kicsit hosszúra sikeredett, de talán leírtam a lényeget: élj a célodnak, ha nem megy egyedül szerezz társakat, de a nagykutyákkal ne foglalkozz (de vigyázz velük), felesleges időtöltés.

2014. ápr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 nemelfogult ***** válasza:

"De itt néha lehet olvasni olyan dolgokat, ami mondjuk ha igaz lenne, vagy kitudja igaz is, akkor olyan, mintha titkokat fecsegne ki valaki."


Hát lehet, hogy kihagytam valamit, de elég régóta olvasva itt a kérdéseket, még nem találkoztam olyannal, ami akármilyen szervezet figyelmét felkelthette volna.

Volt ugyan nemrégiben aki kézzel-lábbal fel akarta kelteni maga körül a figyelmet, de azt mindenki átlátta, hogy megalapozatlan, beteges próbálkozás volt.

Van egy ismerősöm aki több mint két éve saját magáról publikált egy érdekes könyvet alienes élményeivel kapcsolatban. A neten is aktív, de öt se piszkáklta senki.


A szúrők valószínű működnek és rengeteg minden gyűlik össze data basekben, de nem valószínű, hogy valaha is személyeskedés lesz belőle.


És, hogy most hirtelen nem merünk a kérdésed miatt ide írni:)) Ez vicc, ne próbálj már igy ijesztgetni bárkit is...

2014. ápr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Akikre céloztam a kérdésben azokat az embereket ellenőrizhetik a tudtuk nélkül, aki szembetalálják magukat egy nagy titokkal, vagy olyan eseménnyel, amit nem tudnak magukban tartani.Elkezdenek a google által kutakodni,és mi van az ilyen kutatásoknál?ezt az oldalt a népszerű felhasználása miatt, szinte minden keresésnél kidobja, mert rengeteg érdekes téma már ki volt tárgyalva.Így okkal lehet feltételezni, hogy innen is akarhatnak tájékozódni bizonyos emberek, hogy akik itt írogatnak esetleg mennyire van mögöttük komolyabb tudásanyag, ami már "top secret" lehet.

De még egyszer a kérdésem feltételezés, de azért el lehet játszani ezzel a gondolattal.

2014. ápr. 11. 23:13
 10/16 anonim ***** válasza:

"hogy akik itt írogatnak esetleg mennyire van mögöttük komolyabb tudásanyag, ami már "top secret" lehet. "


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__5029..

Ezt el ne áruljátok a CIA-nek, mert engem rögtön lekapcsolnak, a végén még az arabok atombombák után kezdenének ásni :-D

2014. ápr. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!