Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan kell a megidézett...

Hogyan kell a megidézett szellemet visszaküldeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az történt hogy idéztem egy szellemet az lb-mel .

Az úgy történt hogy mondtam neki : Tudom hogy kell szellemet idézni ! - aztán rábeszélt hogy idézzek egyet persze mondtam neki hogy nem tudom akkor visszaküldeni nem tudom hogy hogy kell ... És idéztem egyet persze át is hívtuk a szomszédban élő barátnőmet is hozzá és megidéztük.. Csak azt nem tudjuk hogy hogyan küldjük vissza.. létszíves normális válaszokat hogy hogyan küldjem vissza a szellemet.



2014. ápr. 22. 16:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

mars haza!

ezt sajnos 24 órán keresztül folyamatosan kell hangosan mondogatnod

2014. ápr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
24 óránát ? komoly?
2014. ápr. 22. 16:23
 3/25 anonim ***** válasza:
Amúgy biztos,hogy megidéztétek?Nem csak beképzelitek?Miket csinál?Láttatok valamit?(árny,arc,kéz...)
2014. ápr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
31%
Ezért nem kell kis csitriknek szellemesdit játszani. Ha igazi szellemet szabadítottatok a nyakatokba szakember segítségét kell kérnetek, ti nem tudjátok visszaküldeni. És minél előbb, mielőtt bajotok esik.
2014. ápr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
így van, sajnos 24 órán keresztül kell ezt hangosan mondogatnod
2014. ápr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Üdv.


Én wicca boszorkány vagyok, és segíthetek neked. Sajnos ez komoly dolog... Csak úgy szabadulhatsz meg tőle, ha meztelenül egy ylang-ylang illatú füstölőpálcával a kezedben 37szer elismétled azt, hogy "távozz, az úrnő nevében". Nem viccelek!

2014. ápr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 niggamaci ***** válasza:

Oké, tegyük fel, hogy tényleg megidéztetek egyet. Ha tényleg akkor 90%, hogy nem szellem, hanem egy démon vagy más entitás. Ha megidéztétek valamelyikôtökre rászáll ergo az a személy érdekes dolgokat fog tapasztalni maga körül, és ezek nem feltétlenül jó dolgok.

Csak szakember segíthet, démon esetében ördögûzés, amit az egyház végez.

De gondolom csak játszottatok és azt hiszitek, hogy idéztetek egyet. Legalábbis ahhoz, hogy idézzetek, valamelyikôtöknek kell hogy legyen amolyan "médium képessége", hogy átjáróként tudják használni az entitások.

Esetleg az idézés után nem fáradt el hirtelen valamelyikôtök?

Nem játék az ilyen...

És történt esetleg valami ezek után? Hangok stb.?

2014. ápr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egy esernyővel nyomni vissza
2014. ápr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
36%
Jaj nagyon egyszerű csak szólni kell a Han solo házmesternek hogy küldje vissza, vagy te is visszaküldheted ha 8 órán keresztül kiabálod neki hogy: VISSZAMENNYÉÉ
2014. ápr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
50%
HAHA NEM TUDTOK VISSZAKÜLDENI ZRA'SNAZ GRAT KLONHER'VA SHOL DZI MARKASHAN Z'IL ROSH J'ZAR GONAL
2014. ápr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!