Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan kell a megidézett...

Hogyan kell a megidézett szellemet visszaküldeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az történt hogy idéztem egy szellemet az lb-mel .

Az úgy történt hogy mondtam neki : Tudom hogy kell szellemet idézni ! - aztán rábeszélt hogy idézzek egyet persze mondtam neki hogy nem tudom akkor visszaküldeni nem tudom hogy hogy kell ... És idéztem egyet persze át is hívtuk a szomszédban élő barátnőmet is hozzá és megidéztük.. Csak azt nem tudjuk hogy hogyan küldjük vissza.. létszíves normális válaszokat hogy hogyan küldjem vissza a szellemet.



2014. ápr. 22. 16:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Az már ott marad veled örökre. Legközelebb gondold meg, hogy mit csinálsz. :DD
2014. ápr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor a nyakadba kell venned a barátnődet, gyorsan forogni körbe, aztán nekifutásból át kell ugrani a sövénykerítést. Legjobb, ha a kezetekbe vesztek egy-egy hajlékony fűzfavesszőt is előtte, aminek a végére köttök három szaloncukrot. Az ugrás közben hangosan kell ordítani Justin Bieber Another c. számának a refrénjét (Justin Bieber nagy szelleműző, az Another c. számában pont a szellemek elűzését énekli meg). Ezt háromszor kell megtennetek.


Ha ezzel megvagytok, akkor még hátra van az, hogy be kell zárnotok a kaput, amin keresztül a szellem átjött ebbe a világba. Ehhez hungarocellből faragnotok kell egy nagy kulcs formát, minél nagyobbat annál jobb. Legyen legalább egy méter hosszú. Ezt befesteni vérvörösre, fekete és aranyszínű csíkokkal. Ezekkel álljatok egymással szembe, és miközben a bal lábatokon ugráltok, hangosan kántáljátok, hogy "Szellemek kapuja, zárulj be örökre!". Kis időn belül egyikőtöknek éreznie kell majd, hogy kezd elnehezülni a hungarocell kulcs a kezében. Ha ezt érzi, akkor le kell vele sújtania a másik fejére, miközben azt ordítja: "Macskazsuga huss!!" Ezt annyiszor kell megismételnetek, amíg mindenki hungarocellkulcsa el nem törik. Ez fogja jelképezni a túlvilág kapujának bezáródását.


Ha ezzel is megvagytok, akkor nem árt egy örömtáncot eljárni, ez abból áll, hogy egy baboskendőt köttök a fejetekre, egy hosszú pántlikát vesztek a kezetekbe, egy botot leszúrtok a földbe, majd a mutatóujjatokat a bot végére helyezve (a földből kiálló végére) körbe-körbe szaladtok, miközben a pántlikát a másik kezeteket eltartva húzzátok magatok után. 6 kör megtétele után szaladtok 5 métert balra, majd kettőt előre, és utána toppantotok egy nagyot a jobb lábatokkal, miközben röhögtök mint medve. Ezt minimum háromszor kell megismételni.

2014. ápr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Csak 1lovas lány válasza:
Szakember!!!!!!!!!!!!!
2014. máj. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
említsétek meg neki a száz emberöltőt ,ez ilyen büntetés fajta nekik
2014. máj. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Mi is szeretnénk szellemet idézni..De én a nagymamámat.Szóval..Ő nem lehet gonosz..Igaz? Igen,ha nem megy el,akkor azt amit az előttem lévő mondott.száz emberöltő-set.Az büntetés...
2014. jún. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!