Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mik azok a fényes (nálam...

Mik azok a fényes (nálam piros, kék, sárga, fehér) pontok, amik néha fényesen felragyognak a szemem előtt? Volt, hogy a melegét is éreztem a jelenségnek.

Figyelt kérdés
Ugyanezeket látom gyakran másoknál (általában fej körül). Bizonyos ismerősöknél határozottan vannak, míg másoknál sosem látok. Akiknél látok, azok spirituálisan nyitottabbak. Kik/mik lehetnek ezek?
2014. máj. 9. 12:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Elmeorvoshoz fordulj. Ők tudnak segíteni rajtad.
2014. máj. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én még csak fehéret láttam eddig, de nem emberek körül, hanem sima felületekkel a háttérben. Én is utánakérdeztem, azt mondták rá, hogy az energiát látom. Lehet, hogy Te az emberek energiáját is látod. A spirituálisan nyitottabb emberekben sokkal szabadabban áramlik az energia, lehet hogy azt érzékeled.
2014. máj. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom neked, hogy minél előbb fordulj egy szemorvoshoz mert könnyen lehet, hogy valamilyen szembetegséged van nem rosszindulatból írom, de ez mióta ezotéria? az egészség kategóriában kellet volna fel tenni a kérdést!
2014. máj. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Energia? De az nem hinném, hogy pontszerű. A szembetegséges dolgot is ismerem, de az kizárható. Elég dolgot olvastam róla, hogy kizárjam ennek lehetőségét. Egyébként meg nem magyarázza meg a meleg érzetet és azt, hogy bizonyos típusú személyek körül látom. Tiszteletem annak a válaszadónak, aki szerint elmeorvoshoz kéne fordulnom. Előfordul, hogy van egy világképünk, amibe új információk nem férnek bele. Viszont nem korrekt hozzáállás valakit hülyének nézni a (vélt vagy valós) tapasztalatai miatt. Ha valami betegség folytán senki nem látna színeket, és valaki egyszer elkezdené látni a színeket, hülyének néznék...
2014. máj. 9. 15:08
 5/13 anonim ***** válasza:

Hinni sok dologban lehet, de akkor még nem lesznek színes pontokban világító természetfeletti lények.

A színes pontok és hőérzet vérnyomásproblémával is magyarázható. Az, hogy fejek körül látod, csak hozzáképzeled.

2014. máj. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mivel eleve elveted annak lehetőségét, hogy "elvont" dolgokat tapasztalok, állításod abból indul ki, hogy mással nem magyarázható ez a dolog, csak általad ismert és elfogadott jelenségekkel. Kérlek ne haragudj, hogy ezt mondom: a téma vizsgálatában eleve előítélettel indultál. Ezzel nincs gond, ha időben rájössz. Nem állítom, hogy feltétlenül elvont jelenség, amit tapasztalok, mert lehet, hogy csak nem értem. Úszkáltak már a szemem előtt foltok testi okokból kifolyólag. Viszont amit tapasztalok, az más jellegű.
2014. máj. 9. 15:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Értem szóval te orvosiból diplomáztál? amikor elsőként észlelted ezeket a fénypontokat nem mentél el egy orvoshoz mert te tudod, hogy nincs semmi bajod pedig nem egészséges, hogy fénypontokat látsz biztos hallottál az arcvakságról a beteg nem látja a személyek arcát a helyükön homályos pacákat lát ezzel nem azt akarom mondani, hogy te is arcvakság-ban szenvedsz csak közlöm veled, hogy vannak furcsa, bizarr betegségek, amiket mi válaszírók nem ismerünk mivel nem vagyunk Doktorok csak egyszerű emberek te sem, vagy orvos gondolom én azért mondtam, hogy fordulj egy orvoshoz mielőtt következtetést vonnál le.
2014. máj. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Energia? De az nem hinném, hogy pontszerű.

Én fehér pontokat láttam, persze lehet, hogy nem az volt. Amúgy az energiát lehet érezni. Hidegnek melegnek egyaránt. Attól függ milyen energia.

2014. máj. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
lehet, hogy neked nem is szemorvoshoz, hanem inkább elmeorvoshoz kéne menned
2014. máj. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Izéé.. Éva látott amikor a láncfűrészt legendát próbáltuk ki.Éva közben az öltözőnél ilyeneket látott. O-OBUH!
2014. máj. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!