Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti is érzitek hogy MOST...

Ti is érzitek hogy MOST történik valami? Mintha megváltozott volna valami. Mintha figyelnének

Figyelt kérdés
Aki hasonlót érzékelt a közelmúltban, kérem értesítsen! Szerintetek mi lehet ez? mintha valami készülne..

2014. máj. 30. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze, minden a MOST-ban történik. A jövő és a múlt pedig nem létezik, mert csak az emberi elme kivetülése.
2014. máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is tudom. Rosszul fejeztem ki magam Most=mostanság. (Elmúlt pár napba, vagy akár a mai napon.)
2014. máj. 30. 22:52
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy paranoiás vagy. Fordulj pszichiáterhez.
2014. máj. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kérem csak olyan írjon, aki építő jellegű dologgal tud hozzászólni, és nem néz bolondnak.
2014. máj. 30. 23:11
 5/11 anonim válasza:
100%
Én csak azt érzem, hogy túl sok az ellentét. Békés időszakot "jósoltak", egyre több a háborúskodás. Régi, megingathatatlan barátságaim mennek tönkre, napi szinten veszekednek az ismerőseim is... Nekem csak ez a gyanús. Hogy figyelnek-e? Passz.
2014. máj. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

sok ember életében eljön ez a pont amikor ilyen dolgot érez.

megnevezése is sokféle, de egy misztikus élményhez kapcsolódik általában.

valami jel jelentkezik az életedben ami a gondolataidat és érzéseidet erősíti meg, hogy jó irányba fejlődnek-e.

2014. máj. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sajnos érzem, k... büdöset fingott a kutya.
2014. máj. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha arra gondolsz hogy felsőbb spirituális változások indultak meg, és aki nem száll fel a vonatra az lemarad...


AKKOR NEM!

2014. máj. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nézz be a bokrokba, mert szerintem egy kacsa figyel téged!Ha meglátod, üsd le serpenyővel.Tehát serpenyő nélkül sose indulj el.

Én is ezt tettem és most már nem figyelnek.

2014. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Művész Úr ***** válasza:
Valószínűleg,legalábbis szerintem.Anális experódikus rángatózásod van,emiatt a kula néha kifigyel a barlangbol,és mivel a kula tartalmaz szén dioxidot ezért halucinász.
2014. jún. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!