Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Megváltozott a sorsom?

Megváltozott a sorsom?

Figyelt kérdés

Elment a lelkem, de aztán visszajött, de megváltoztak az érzéseim.... lehetséges lenne, hogy új sorsot válasszunk magunknak, annyira furcsa most minden, olyan embereket kedvelek akiket eddig soha, olyan dolgok érdekelnek amik eddig unalmasak voltak... mit történik velem?


Melyik vallás, vagy hit vagy könyv az ami ezzel foglalkozik?



2013. dec. 15. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Elmondom mi történik veled: ahogyan az évek előrehaladnak egyre idősebb leszel, az idő múlása és az öregedés egyenes arányosságban vannak ugyanis egymással. Az ízlésünk, érdeklődési körünk, személyiségünk változik, fejlődik. Lehet például, hogy egy 11 éves gyerek szereti a Shrek-et, de 17 éves korában mondjuk már nem ez érdekli, hanem valami más. Ilyen egyszerű, ebben nincs semmi misztikus, földöntúli, ezoterikus. :D
2013. dec. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok: hogy értetted az elején, hogy elment a lelked és visszajött? Meghaltál?
2013. dec. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem haltam meg, és nem éreztem hogy elmegy, sőt valjában ez már a második alkalom, de az elsőnél álmomban jöhetett vissza, most viszont ébren voltam, és nagyon érdekes érzés volt...... de a lényeg az hogy érdekel és utánna akarok járni a dolgoknak.... nem kell jönni azzal hogy ilyen nincs, mert ritka ember az aki ilyet átélhetett, én átéltem, tapasztaltam, tudom hogy létezik, ennyi.
2013. dec. 15. 20:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindig mikor azt hiszem,hogy már nem lehet túlszárnyalni pár kérdést itt jön egy olyan mint, te és értelmetlenné teszi eddigi életem ...
2013. dec. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert szedsz?
2013. dec. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!