Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy tudom elűzni apukám...

Hogy tudom elűzni apukám szellemét?

Figyelt kérdés
Na szóval 13 éves srác vagyok apukám 1éves és kb. 2hónapja elhunyt 39 évesen. Anyukám megismerkedett egy férfivel akit én illetve a testvérem is nagyon szeretünk illetve neki is van 2 gyereke (ő elvált). Na szóval szombat délután mind a ketten elmentek itthonról hozzájuk (én nem szerettem volna) szóval én nem is mentem és hát itthon voltam általában délutánonként (mármint azon a két napon, olyan negyed 8kor mentem el mamámékhoz, mert ott aludtam) és tegnap (vasárnap) pakoltam össze a cuccomat, hogy mit is viszek el és egyszer csak megnyitotta valami a fürdőszobában a csapot (ha számítana a hideget) és kimentem, hogy mi is van elzártam és arra gondoltam amikor kiléptem a fürdőszoba ajtajából, hogy valami reccsenni hát így is volt majd egyből ki is mentem a házból, bezártam majd elmentem mamáékhoz (kulccsal meg telefonnal). Nagyon megijedtem de attól még reggel jöttem is haza de nem vettem észre semmit sem ami különös lenne... Tudtok valami tanácsot adni, hogy mi is volt ez, mit jelent vagy valami? Nem szeretném ha még egyszer megtörténne előre is köszönöm hacsak elolvastad is.
2014. jún. 9. 12:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
1 éve és kb 2 hónapja*
2014. jún. 9. 12:56
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja és ma délelőtt 11 körül jöttek haza anyumék
2014. jún. 9. 12:59
 3/11 anonim ***** válasza:

Én megpróbálnám apumat megkérni, hogy engedje hogy boldogak lehessünk anyuval és az ő új párjával, és megkérném hogy továbbra is vigyázzon ránk odaátról, amennyire tud.

Nekem 11 éve halt meg apum, de sokszor gondolok rá, néha beszélek is hozzá.

Lehet butaságnak tűnik, de engem megnyugtat.

Tudom hogy nincs a közelemben a szelleme, de bízok benne, hogy hallja amit mondok.

2014. jún. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Szellemek nem léteznek.


Problem solved.

2014. jún. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyébként már olyan is volt, hogy anyum mondta, hogy úgy érzi mintha az új párja lenne apukám illetve, hogy érezte már, hogy apukám átöleli amikor feküdt az ágyban.
2014. jún. 9. 13:14
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja és már gondolatban megkértem, hogy menjen el de valahogy azt éreztem, hogy itt szeretne maradni. Illetve már mondtam gondolatban neki, hogy ne ijeszgessen, mert tudom, hogy itt van...
2014. jún. 9. 13:17
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne zavard el, csak szépen kérd meg, hogy ne avatkozzon bele az életetekbe.
2014. jún. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Dehogy zavarom el, tőlem itt is lehet csak ne vegyük észre vagyis csak akkor mozgolódjon amikor nem hallja senki. De persze az lenne a legjobb ha elmenne...
2014. jún. 9. 13:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Ghostbusters
2014. jún. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
Hívd be az anyósod!
2014. jún. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!