Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Slendermat létezik? Az emberi...

Slendermat létezik? Az emberi elme manifesztálta valósággá?

Figyelt kérdés

Ismert a modern kvantumfizikában, miszerint a megfigyelés révén keletkezik az anyagtalan hullámból anygi objektum, annak fizikai tulajdonságával. A bevonzásként ismert jelenségnek egyszerű kvantumfizikai magyarázata van, ami a Titok c. filmben is benne van


Mi van, ha Slendermant mi teremtettük valósággá ? Régen fanyűvőként ismert magyar felvidéken gyerekeket rabolt a lény, aki más állatok formáját vette fel és minden észlelésben vékony pálcikaszerű teste és csápjai voltak. Németalföldön a Die Ritter néven ismert, afrikában pedig az emberevő faként. Egy pályázaton kapta a Slenderman nevet. De Séenderman az ismert észlelésekben pl Marble Hornets egy paranormális jelenség, nem pedig anyagi. Mely az ember elméjét szállja meg és minnél jobban figyelsz rá, annál valóságosabb !


Mi van, ha ezt a lényt mi teremtettük ? Azaz mostmár él és pontosan olyan tulajdonságokkal bír, mint amilyennek látjuk, leírjuk őt. Valósággá vált. 12 éves rtatlan kisgyermekek lelkét is rabul ejtve gyílkoltat velük. 19 késszúrással [link]


2014. jún. 15. 18:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy mondjuk nem létezett, de az emberek félelme hozta létre, teremtette valósággá
2015. febr. 3. 19:37
 12/16 anonim ***** válasza:
Én tegnap vele söröztem
2015. nov. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Marble Hornets nem az aki kitalálta Slendermant? Szerintem nem létezik, sőt még bizonyíték sincs rá, azok a régi fekete-fehér képek amin gyerekek vannak,arra csak oda lett photoshoppolva. A "kitalált" történet szerint azokat az embereket öli meg akik nagyon hisznek benne és félnek tőle. Ne parázz ennyire, nem létezik,nyugi.
2015. nov. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A Slendermán igenis létezik és megb assz a azt aki nem hisz benne
2018. aug. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A fanyüvőnek mi köze slendermanhez? A fanyűvő nem más mint H. Gyula, Mátranovákról. Egy idős úr, aki egyébként fafaragó, és ezért jár az erdőre.


[link]

2018. aug. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem értem miért alkottuk volna meg félelemmel. A télapót nem lehetne az örömünkkel ennyi erővel? Többen hisznek benne, mint a slendermanben. És a télapó 100% nem létezik, nem hozott nekem szart se. És mi az, hogy „pontosan olyan tulajtdonságokkal bír, mint amilyennek látjuk, leírjuk őt”? Például ez az agyturkász képesség nagyon szembe megy az én slenderman képemmel, képtelen vagyok elfogadni.
2018. aug. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!