Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tennél ha egy Zombiapokali...

Mit tennél ha egy Zombiapokalipszis köszöntene be az emberiségre?

Figyelt kérdés

Mit csinálnál,hova menekülnél? :D

várom a válaszokat


2014. jún. 23. 15:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Én most akarok elkezdeni íjászkodni, szóval már készülök a világvégére. Ami egyébként a boltból fog kiindulni ahol dolgozok, mert néha elég durva ott a fertőzésveszély (bár igyekszem lefertőtleníteni a durvábban kinéző pénzeket... :D
2014. jún. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ott maradnék ahol lakok, mert azt ismerem a legjobban, simán eltűnök a zombik elől. :)
2014. jún. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondanám a zombiknak, hogy energia nélkül lehetlen mozgást végezni, szóval nagyon gyorsan álljanak meg, mert különben nagy baj lesz.
2014. jún. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
#3 Ezt még az élőkkel és nehéz néha megértetni.... :)
2014. jún. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:

Pont tegnap olvastam erről egy nagyon jó cikket: [link] :D

Én szerintem fognék egy biciklit és egy íjat, és bevetném magam a szomszédos szupermarketbe. Ha bejönnek, tudok lőni és menekülni ;)

2014. jún. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Hogy - hogy mit tennék? Hát félnék...
2014. jún. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Sehol feladnám az egészet oszt kész űrrabszolga lennék még mindig jobb, mint meghalni.
2014. jún. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Megölöm a legerősebb zombit, mintát veszek belőle, és olyan szert hozok létre ami megajándékoz a zombi erejével, de a szabad akaratom megmarad!
2014. jún. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
Ha olyan zombik lennének mint a legenda vagyokba hát :D kicsit belenék tojva :D
2014. jún. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
91%

#8 Jó hogy ennyire magasan képzett vagy biokémiából... :)


Egyébként én nem hiszem hogy bekövetkezik, de simán el tudok képzelni egy olyan veszettséghez hasonló vírust (vagy baktériumot, nem tudom hogy az konkrétan micsoda), aminek a lappangási ideje elég rövid, és elég gyorsan sokszorozódik ahhoz hogy egy ilyen apokaliptikus állapot kialakuljon.

2014. jún. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!