Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tennél ha egy Zombiapokali...

Mit tennél ha egy Zombiapokalipszis köszöntene be az emberiségre?

Figyelt kérdés

Mit csinálnál,hova menekülnél? :D

várom a válaszokat


2014. jún. 23. 15:46
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Szögre akasztanám az iaitom, beszereznék egy borotvaéles katanát, aztán mehetne a gyakorlás...katák helyett élesben.
2014. jún. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 Prókátor ***** válasza:

1. Mindig csak felfelé menekülnék.

2. Beszereznék egy cápabiztos búvárruhát, egy bukósisakot, egy vasorrú bakancsot, egy munkáskesztyűt, néhány pisztolyt, és egy katanát. Továbba: hátizsák, kaja, kulacs, vasvilla, zsebkések, kötszer, lámpa, stb.



Én is láttam Simon tipjeit :-)

2014. jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Megnézném újra a walking deadet, és ötleteket merítenék belőle.
2014. jún. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Meg sem állnék a Kárpátokig (annak is a magasabb, 2000 m feletti csúcsaiig). Ja és igyekeznék beszerezni egy kalasnyikovot minél előbb.
2014. jún. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem a the walking deadben a karakterek döntései a legtöbb esetben nem logikusan, nem ésszerűek. Inkább arra jó a sorozat hogy milyen hülyeségeket NE kövessünk el.
2014. jún. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

A személyes stratégiám.

1. Ne adj támadófelületet. Minimum egy nagykabát amit nem lehet átharapni és persze erős kesztyűk.

2. A fegyvert letenni nem szabad. Régi szamuráj szabály: a karddal hálj ne az asszonnyal.

3. Menj északnak. A zombiknak is élelem kell, arrafelé az kevesebb, és rengeteg energia elmegy a testük fűtésére, tömegével fagynának "halálra", ráadásul Putyinnál keményebb politikus nem igen van. Nem mondom, hogy rendes alak, de az oroszok elég kemények egy ilyen helyzet kezelésére.

4. Autóra ne gondolj. Az utak nyilván használhatatlanok lesznek a sok menekülőtől. Ajánlom az erdei ösvényeket, illetve a kisebb motorokat és bicikliket.

5. Nyírj ki amennyit tudsz, egyszer csak elfogynak.

2014. jún. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Igaz.. a twd tele van logikátlan döntésekkel, de azért talán taníthatnánk belőle valamit zombiknak..


" látod papi, ha belevágom a kisbaltát a buksidba, akkor te megmurdelsz, és nem kelsz fel megint...nem úgy, mint mikor a beleiddel festettem ki a nappalit "

2014. jún. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
#7 vagyok valamit nagyon elnéztem, mert én UFOapokalipszist olvastam on, de mindegy egy kutya.. :D
2014. jún. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 moosenstein ***** válasza:

Eloszor is leakasztanam a falchiont vagy a katzbalgert a falrol, majd felkapnam a motorosszerkomat s mehet a menet! XD

Amugy csak ovatosan jegyzem meg, hogy az osszes fantasztikum kozul meglepo modon eppen a zombiapokalipszis a legelkepzelhetobb, ugyanis az illeto eloskodo mar letezik.

Mielott felohordulne barki is, gyorsan megnyugtatom a nagyerdemut, hogy egy allati parazitarol van szo amelyiknek igen erdekes szaporodasi ciklusa van. Egy ideig a hangyaban el, aztan (most jon a hihetetlen igazsag) atprogramozza a hangya agyat, amely felmaszik a legmagasabb fuszalra es var egeszen addig mig egy madar eszre nem veszi es meg nem eszi, igy kvazi kenyszerongyilkossagra kesteti a hangyat. A madarban a parazita uj fejlodesi ciklusba lephet. Utodai az urulekkel tavoznak es hibernalnak mig egy hangya veletlenul meg nem eszi oket s igy a ciklus teljesse valik s kezdodik minden elolrol.

Fura mi?

Egy kitekert mutacio akar emberre veszelyesse is tehetne, bar eddig nem tette.

Igaz igy nem elo halottak lennenk, hanem inkabb olyan 28 nap mulva szeru orult fickokka :)

2014. jún. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Őszödi Ferenc ***** válasza:
100%
Április 6-án kétmillió zombi szavazott a fideszre, szóval már beköszöntött.
2014. jún. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!