Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemet hogyan kell idézni?

Benedek98 kérdése:

Szellemet hogyan kell idézni?

Figyelt kérdés

Ha esetleg valaki tud mskolci vagyok már régóta szeretnék erről többet megtudni.

Negatív válaszokat nem kérek.



2014. jún. 27. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
11%

Szia!

Sok módszer van erre.

Pl.:Quija tábla,asztaltáncoltatás,vagy csak simán odaállsz a tükör elé éjjel,és kimondod 3-szor,hogy Bloody Mary.(Kétlem,hogy sikerülni fog).:D

De szerintem az ésszerűbb lenne,ha beírnád a Googleba,hogy "Szellemidézés".

2014. jún. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mit ertesz a negativ valaszok alatt?


Sehogy nem lehet idezni.

2014. jún. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Erik54 ***** válasza:
Nem ajánlom a szellemidézést,de ha tényleg akarod akkor a quija táblát használnám a helyedben.Csak vigyázz mert lehetséges hogy ha megidézed többet nem megy el...
2014. júl. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Azt tudtad, hogyha éjfélkor odaállsz a tükör elé, és egymás után háromszor elkiabálod magad, hogy Bloody Mary, anyád megjelenik mögötted, és bezavar a szobádba aludni?! Próbáld ki, nekem működött.
2014. júl. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vannak erők, amelyek megidézése szörnyű következményekkel járhat! Például beráncosodsz, mint Palpatine kancellár!
2014. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Vad-Ász ***** válasza:
100%

Ne játsz a túlvilággal!

Jobban jársz ha nem bántod őket!

2014. júl. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mi az hogy ne játsz a túlvilággal utolsó? Megijesztek egy szellemet vagy mi? Boo XD
2014. júl. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Vad-Ász ***** válasza:

Jobb ha nem játszik senki ilyen idézgetéssel.

-Nem az jön akit hivsz, hanem más (pl.:egy démon vgay egy asztrálszellem)

-Ezután ha nem küldöd vissza,esetleg,ha nem akar visszamenni és te nem birod sehogyse eküldeni akkor rajtadmarad.

-Ha rajtadragad idővel megszáll téged

(láttam valakit akit megszállt az elhunyt nenája.Ugyanolyan dolgokat csinált amiket ő,ugynúgy is állt a dolgokhoz.

-----------én is próbáltam szellemet idézni,de én ingáztam.

nem küldtem vissza és ittmaradt,érzem , hogy néha figyel valaki,de lélekben erősebb vagyok és így nem tud hatalámába keríteni.

2014. júl. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én nemtudom hogyan de megidéztem eggyet. És nevolt senki sem ott és a falból dörömbölés hallatszott. Szerintem ezt úgy sikerült hogy gyertyátgyúlytottam. De lehet hogy nem.
2014. júl. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!