Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan magyarazzam meg a...

Hogyan magyarazzam meg a hugomnak hogy nincsenek szellemek?

Figyelt kérdés
Ne irjon olyan aki hisz bennuk, en nem hiszek es nem is akarok hinni valamint szegeny 10eves hugom kb masfel eve nem alszik este kb 1 oraig (vagy tovabb) e miatt. Latott kiskoraban egy filmet amit a hulye unokatesom mutatott neki es most jott ki nala. Remeg, sir, anyanak keso ejjelig bujnia kell vele mert nem alszik. Nem latott meg szellemet meg semmi ilyen, pusztan nagyon de tenyleg NAGYON fel.

2014. jún. 30. 21:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Mutasd meg neki a filmből azt a színészt, aki játssza a szörnyeteget. Mesélj neki arról, hogy ezeket a filmeket csak emberek kreálják azért, hogy meggazdagodjanak. Mondd el neki, hogy a rémtörténeteket azért találták ki, hogy szórakoztassanak vele másokat, de nem valós. Még senki se látott szellemet, sem "szörnyeteget". És ő sem, szóval ez egy jó bizonyíték arra, hogy nincs. És nem is fog. Ha még kell valami nyugodtan írj privátban :D
2014. jún. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Az első jó tanácsot adott, tényleg mutasd be a stábról készült képeket, esetleg hogy hogy készült a jelmez, csak óvatosan, te ismered a húgod, kellhet a fokozatosság, ha nagyon fél, én kicsiként attól is hisztériás rohamot kaptam ha valaki nevén nevezte a dolgokat amiktől féltem (mondjuk én rosszabb helyzetből startoltam, mert valós dolgokról szóló dokumentumfilmek okoztak lelki sérülést, azt nem is lehetett sajnos kimagyarázni, hogy ilyen nincs...)
2014. jún. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
én még javasolnám, hogy valami gyengéd éjjeli fényt csináljatok neki, és vegyél neki valami amulettet, fogd rá, hogy előzi a szellemeket, mert félnek tőle, és aludjon azzal
2014. júl. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Vad-Ász ***** válasza:
15%

Van egy ötletem.

Igaz,hogy kicsit gagyi,de beválhat.

Csinálj ugy mintha elzavarnád a szellemeket majd mond meg a hugodnak , hogy elmentek és nem mernek visszajönni mert megmondtad nekik , hogy kapni fognak ha visszajönnek.

----

:)

2014. júl. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
#4: Nem javasolnám. Ezzel pont azt erősítenéd meg a szóban forgó húgban, amit el akar kerülni a kérdés kiírója.
2014. júl. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Az amulettet, meg a szelleműzést én sem javaslom, mert akkor meg lesz győződve róla szegény lány, hogy valóban létező dolgokról van szó.


Lehet tudni, hogy melyik filmről volt szó?


Kis fény nem árthat neki este.

2014. júl. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Azokkal értek egyet, akik racionális irányba vinnék a dolgokat. Leginkább azt próbálnám, amit 1-es.
2014. júl. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
A gyerek 10 éves, nem 3. Az amulettűző hülyeségeket hanyagoljuk, ahogy írták, racionálisan kell megoldani a problémát, a dolog valós oldalát megmutatni.
2014. júl. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Az baj szerintem, hogy fényes nappal érteni fogja, hogy mi a helyzet és nyugodt lesz, de az este az más. A sötétben csak megfordul a fejében, hogy mi van, ha mégis és szorongani/félni fog. Erre sajnos lehet számítani, de próbáljatok példát mutatni neki, meg tudatosítani benne, hogy nincs ilyen.
2014. júl. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Kimenni a sötét konyhába együtt? Vagy az túl nagy bátorságpróba lenne?
2014. júl. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!