Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mikor értik már meg az emberek...

Mikor értik már meg az emberek, hogy nincsenek természetfeletti lények?

Figyelt kérdés

Se ufók, se vámpírok, se zombik, se szellemek, se démonok, se mutánsok, se élőholtak, se trollok, se orkok, se yetik, se Chewbacca-k, SEMMI.

Azért mert néhány hülye amerikai filmben, regényben, meg videojátékban szerepelnek, attól még nem kell minden xar-t elhinni.

Meg nem is tudom, hogy hogyan lehet félni, mondjuk egy szellemtől egy horrorfilmben, mikor az természetesen nem létezik.

Lehet, hogy nehéz felfogni, de ha lennének ilyen lények, szerintetek évezredek alatt senki sem észlelt volna. (A kamu paint-tel összerakott UFO észleléseket meg szerintem senki sem veszi komolyan.)

Érdekes, nem is olyan régen még nem is foglalkoztak az emberek ilyen képzeleti baromságokkal, és nagyon jól elvoltak.

Tehát miért nem tudjátok már felfogni?


2010. júl. 3. 08:55
1 2
 1/17 anonim válasza:

talán azért hisznek benne, mert volt már egy pár olyan eset mikor megmagyarázhatatlan dolgok történtek

Az ember kíváncsi, kombinál; meg hát már eleve az rejtély miként vagyunk itt a földön, van e célja életünknek, és hát mégis halálunk után mi lesz velünk?

2010. júl. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nincs igazad. Földönkívüliek nagy valószínűséggel vannak, ha példának okáért csak egy kis baktérium él mondjuk a marson már az is földönkívüli nem? Nem feltétlenül kell "intelligens" létformának lennie. Szerintem tehát kell földönkívülieknek lenniük.
2010. júl. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%

mert csak a szád jár, de nem tudod bizonyítani, csak a saját egyéni véleményedet szajkózod, szerinted így van, mások szerint meg úgy, viszont minden ilyen dolognak a mélyén ott a valóság, a vámpírok a porfiria nevű betegségből erednek, a farkasember az atavizmusból, drakula Vlad Tepesből (akihez képest Drakula egy kedve sjóvágású fiatalember), stb stb.

de ezeknek a dolgoknak mind van valóságalapjuk.



én azt mondom, hogy az erdőben törpék élnek és piros a sapkájuk, lehet, hogy senki nem látott még egyet sem, de a bizonyíték hiánya nem egyenlő a hiány bizonyítékával.

2010. júl. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%

Mindenkinek joga van azt hinni amit akar.


Egyik barátnőm aki egyébként tök tudományos gondolkodású a múltkor kitalálta, hogy ő mostantól márpedig hinni fog a manókban, mert az tök aranyos. :)

2010. júl. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%
Igen az egész Univerzumban csak mi élünk, mást nem tudott a Jóisten alkotni.Nincsenek ördögök, angyalok sem, éljen a materializmus.
2010. júl. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Így van, kedves utolsó.
2010. júl. 3. 09:59
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó csak poénkodik, ha nem éreznéd. :D Irónia.
2010. júl. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Azért, mert van, aki hisz benne. Ennyi erővel egy nem hívő elkezdhetné magyarázni egy erős hitű kereszténynek, hogy isten már pedig nem létezik. De hiába, úgyse fog egyet érteni a keresztény.

Én speciel hiszek bennük, mert elég sok olyan furcsa dolog történt már velem, ami igen is természetfölötti volt. Mondjuk a Föld légkörében röpködő csésze aljakban nem hiszek, de a szellemekben igen. :D

2010. júl. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nincs rá bizonyíték, hogy nincsenek. De arra igen, hogy vannak. EVP, fotók, észlelések, olyan információk, amelyekről materiális úton nem lehetett tudomást szerezni, több ember egymástól függetlenül ugyanazon a helyen ugyanazt észleli. Az öt érzékszervvel megtapasztalható valósághoz való görcsös ragaszkodás valójában nyüszítő félelmet takar.


'Tehát miért nem tudjátok már felfogni?'


És te miért nem tudod már végre felfogni, hogy DE IGENIS VANNAK? :-)

2010. júl. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Honann tudod,hogy nincsenek? Van bizonyítékod? Én pl vámpírokban meg ilyenekben nem hiszek,pedig imádom a Twilighot.De viszont sellőkben hiszek.
2010. júl. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!