Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit jelenthet? Vagy mit...

Mit jelenthet? Vagy mit tehetnek ellene?

Figyelt kérdés

Nem régen, valamelyik este nem tudtam aludni, így a barátnőmmel cseteltem...

Az ajtót nyitva hagytam, hogy jöjjön be egy kis meleg a szobánkba (mivel tél volt, és a konyhában égett a kandalló). Olyan éjfél után egy óra körül lehettet, mikor egy alakot pillantottam meg az ágyról lenezve (emeletes ágy felső részén voltam), a kandalló megvilágította. Az asztalunk előtt állt és meredten nézte az a vele szemben lévő ablakot. Az arcát nem láttam, a hosszú fehér ruhája (vagy háló ingje, nem tudom..) teljesen földig ért, és közép hosszú (valltol lentebb) fekete haja volt. Fiatal lány volt, kb 10-12 éves körüli. 1-2 percig néztem mozdulatlanul.

Rettentően megijedtem, a szívem heves vert, mozdulni sem tudtam a remulettol.... A telefonom rezdulese zokkentett ki ebből az "állapotból '', leirhatatlanul megremultem. Mire vissza néztem már nem volt ott senki. Aznap nem tudtam vissza aludni, így egész este csak forgolodtam, reggel pedig hulla voltam a faradsagtol...

Ezt csak egy barátnőmnek mondtam el, mert ő szokott ilyen rém történeteket írni, és vele is történtek már hasonló természet feletti események.

Ezután történt egy nagyon furcsa dolog...

Kollégista vagyok, egy szobában 4-en vagyunk lányok. Egyik reggel a szobatarrsam mesélte, rémülten, hogy valakit látott mellettem... Hihetetlen de az " illető" pontosan úgy néz ki mint ahogy a barátnőmnek meséltem. Pedig a szobatatsamnak egy szót sem szóltam arról, ami otthol történt.

Azóta velem nem esett meg hasonló.... De akkor is aggaszt, hogy ki, vagy inkább mi lehettet az a valami..?

Valami tanácsot szeretnék kapni, aki jártas az e féle esetekben, hogy mégis mit tegyek?

Előre is köszi a válaszokat! 17/l


2014. júl. 6. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Rád van tapadva egy szellem, ezért is képes bárhova veled menni. Egy médium aki jó hírnévnek örvend, valószínű tud segíteni.
2014. júl. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi kétség, ez Samara lesz. Ugye nem nézted meg a Kört?
2014. júl. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

És ha már nem látom..? Azóta nem "találkoztam" vele, lehet rám unt.. Vagy nem tudom.

2#: Igen láttam a kört.... Kb 2 eve... De ez csak egy film, nem hiszem h ő lenne az ><

2014. júl. 6. 17:41
 4/7 anonim válasza:
Ha azóta nem találkoztál vele, viszonylag csak megjelent és el is tűnt, viszont vannak olyan esetek is amikor időnként kezd el megjelenni majd megint eltűnik, nem akarlak megrémiszteni de nem árt felkeresned egy médiumot, vagy aki nagyon otthon van ilyen témában, ha félsz tőle, semmiképpen se vedd fel vele a kapcsolatot mert nagyobb bajt szabadítasz magadra mind gondolnád! Ha szeretnél írj privátba!
2014. júl. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Isk17526 válasza:
Volt olyan ismerősöd amelyik ilyen korban hunyt el? (bocsi hogy ilyet kérdezek), de lehet, hogy valamire figyelmeztetni akar. :/
2014. júl. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem, hogy volt -e a környezetemben ilyen fiatalon elhunyt személy. :/
2014. júl. 7. 18:44
 7/7 anonim válasza:
Rengeteg az ilyen fekete haju no/lany jelenseg velem is.tortent ez. Ez mar szinte globalis. Nem tudom mi volt az.de vigyazz es.ne felj ha akarod irj privibe jartas vagyok ebben a temaban. :))) ha nyugtat en is egy fele.medium vagyok csak.fiatal es.nem tudom hogy hasznaljm ki az.eromet mondom. Privibe meg besz ha akarod
2014. júl. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!