Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen kísértet históriákat...

Milyen kísértet históriákat ismertek és volt már élményetek részei lenni?

Figyelt kérdés

Tudom, sok ilyen kérdés volt már és kerestem is a keresöbe sokat de nemkaptam kielégítö választ.

Valóban léteznek ilyen kisértetházak? Hol?


Meg olvastam egy commentot az oldalon, hogy ha a párnád alá mágnest raksz akkor kb fél óra múlva elkezdel halucinálni?? Valaki tudna erröl nekem többet mondani?


Egyszer láttam discovery channelen egy dokumentumfilmet amibe egy család egy elátkozott házba költözött aztán rengetek furcsaság történt ebböl annyira emlékszem, hogy csaj bele nézett a tükörbe és valami halott nézett rá vissza meg, hogy a kisgyerek a levegöbe emelkedett stb...


Aztán volt egy másik film is ahol megintcsak egy szellem volt aki egy kislányon keresztül tartotta a kapcsolatot ezzel a világgal. Olyan dolgok történtek pl. a gyerek ágya melletti falból kinyúlt egy kéz és a fal is megnyúlt meg a padlásul gurul valami mindig pedig ott semmi nem volt elvileg.


Nektek volt hasonló élményben részetek vagy tudtok valami ilyen megtörtént dologról?


UI: nincs szükség pontozásra


2010. jan. 10. 16:53
 1/5 anonim válasza:
100%
Szia. Nekem volt...sajnos. Előtte én is kételkedtem hogy léteznek e egyáltalán, de azóta kétségem sincs. Szüleim elváltak és faterom egyik rokona elég öreg volt és fateromnak kellett ápolnia. (kaját bevinni meg ilyenek) Lényeg az hogy mikor meghalt én pont fateromnál voltam és másnap este elég furcsa dolgok történtek amiket nem csak én láttam egyedül. Tesóm ott aludt mellettem és hangokat hallottunk a szobából és nem tudtunk elaludni. Ekkor szóltunk faterom élettársának aki sírva jött be mert annyira félt mert látott valamit, de nem tudja mit. És mielőtt benyitott teljes világosság lett a szobában és kiment egy fénygömb az ablakon, tuti hogy nem kintről jött a fény mert a redőny is le volt húzva szóval nem az autó világított be vagy ilyesmi. Elég hosszú lenne ha mindent elmesélnék. De a legdurvább az volt mikor láttam azt a nőt aki meghalt. Csak az arcát láttam de igazából nem tudnám megfogalmazni milyen volt. Ezt látni, érezni kell. De jobb ha kimaradsz az ilyenből. Még egyszer mondom ELŐTTE ÉN SEM HITTEM AZ ILYENEKBEN.
2010. jan. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
hát én még mindig nem nagyon hiszek benne hogy létezik...de egyszer sötétben feküdtem nem tudtam aludni, és láttam hogy valaki fel-le mászkál az ágyam előtt.. meg hallottam hogy recseg alatta a padló, és a plafonon ilyen fehér fénykörök mentek..:S tök ijesztő volt de lehet csak álmodtam:D
2010. jan. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én NEM akarok hinni ezekben. És minél inkább rettegek a témától, meg minél inkább elhatárolom magam, annál több olyan dolog történik, amire nem tudok választ adni.


Egyik, amit utálok, és amitől teljesen kikészülök, az az, mikor a macskám hirtelen felkel és elkezd valamit követni a szemével. Nem tudom leírni meg nem is győzködök ezzel senkit, bőven elég, hogy én látom, hogy valami nem stimmel ilyenkor. A rosszabb az, hogy amikor a cica elkezdi ezt a "valakit" (?) követni, olyan érzésem van, hogy néznek.

Az ilyenek miatt nem tudom azt mondani, hogy hülyeség.


Egyébként meg az ilyen szellemes műsorok nagy része kitalált, de van, ami biztos igaz.

2010. ápr. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az utolsonak, nem lehet, hogy egy bogarat nez?:)
2010. máj. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kételkedek az első kommentben ..Lehet hogy csak 1 gömbvillám volt ilyen gyakran előfordult már és még velem is.
2011. máj. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!