Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen élményetek, tapasztalat...

Milyen élményetek, tapasztalatotok voltak szellemekkel, angyalokkal, démonokkal?

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 17:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%

Hát nekem elég érdekes :). Régen a fürdőnkben valami gagyi konnektor volt amit még Apu sem tudott kihúzni! Ezért mindig be volt dugva a mosógép. Na már most a mi házunk olyan igazi kis parasztház ezért egybe van a wc és a fürdő. Egészen kicsi voltam, lehettem vagy 6-7. Iskola előtt nagyon kellet nagy wc-znem ezért be is ültem. Nagyba nyomtam a kábelt amikor egyszer csak a konnektorból kirepült a madzag ami olyan abnormálisan repült, hogy az hihetetlen! Konkrétan nem kifele lefele, hanem oldalra repült. (na ezt jól megaszontam :D) Aztán szóltam muternak, hogy elrepült a madzag!! az meg nem értette :D. Lehet nem szellem volt de nem ez volt az egyetlen eset. Többször is előfordult, hogy amikor Apu éjszakára ment (portás) akkor hallottunk Nővéremmel meg muterral csoszogó hangot kinéztünk semmi... visszacsuktuk az ajtót megint... egyre közelebb jött. Aztán már olyan volt mintha az ajtófélfán kopogott volna... aztán hirtelen elmúlt. A 3. hasonló esetem pedig megboldogult Bodrival volt. Miután elpusztult tisztán láttam, hogy átszalad a szobán! Persze lehet, hogy csak hallucináltam de olyan éles volt a "kép", hogy az elképesztő. Feltehetőleg nem szellemek voltak mert 1. nem hiszek bennük ezek után sem 2. mindent meg lehet magyarázni. De azért a wc-s eset után 1 teljes hétig nem mertem tengeralattjárót süllyeszteni.

18/f

2009. aug. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
a kutyás dolog gondolom azért lehetett mert látni akartad vagy nem tudom,idéztél már szellemet?
2009. aug. 8. 19:01
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
Nem sosem idéztem még és bevallom neked nem is szeretnék :D. A kutya valószínű csak képzelgés volt, a wc-s gondolom csak valami elektromos cucc lehetett :). A csoszogás kopogásra már tényleg nem tudom mi lehetett, muter szerint Apunak az anyja jött vissza. Csak akkor meg azt nem értem mért nem akkor amikor Apu is itthon volt?
2009. aug. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Én erre nem tudom a választ:) Ez az egész tisztára horrorfilmbe illő:) Én ki akarom próbálni az idézést,de olyat mondott apu hogy valakik diliházban kötöttek ki,nekem meg annyira nem fontos....Köszi a válaszaidat:)
2009. aug. 8. 19:14
 5/24 anonim ***** válasza:
18%
Egyszer egy angyal le akart velem feküdni de nem engedtem ezért egy démonnal csinálta.
2009. aug. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
62%

Szia!

Nekem a Szent Szellemmel van kapcsolatom! Betölt, átjár, vígasztal, megnyugtat, szeret!

Ne akard kipróbálni a szellemidézést. A szellemidézés a sátántól van! Jól át tudja verni az embert, mert esetleg úgy csinál, mintha segíteni akarna a megidézett szellem által, de elrabolja a lelkedet! Csak gonosz szellemek mennek beléd és a lakásodba. Volt közöm ilyen dolgokhoz és félelem és rettegés vett körül. Ha a természetfeletti dolgok érdekelnek, fordulj az Úrhoz. Hívd be a szívedbe, kommunikálj vele és vedd a kezedbe a bibliát. A boszorkányság, az okkultizmus, a varázslás, az igézés mind a sátántól van és a lelkek elrablása a cél. Nem mindegy, hogy hol töltöd az örökkévalóságot! Az igazság szabaddá tesz!

2Kor 3,17. Az Úr pedig a Szellem; és a hol az Úrnak Szelleme, ott a szabadság.

2009. aug. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
56%
Engem elraboltak az UFO-k, és a térkalácsommal kísérletezgettek! Nagyon rossz volt:'((
2009. aug. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Hogy raboltak el? Milyen volt? Ilyenekről leírhattok nekem mindent privibe:))) Hogy rabolja el a lelkem?Milyen leszek utána?
2009. aug. 9. 19:05
 9/24 anonim ***** válasza:
80%
Jajj te mért akarsz álmatlan éjszakákat okozni magadnak? Ne legyél ilyen naív.
2009. aug. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
csak már sokmindent hallottam és érdekel a téma, de kipróbálni nem merem.
2009. aug. 10. 17:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!