Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kísérteties, ijesztő helyek...

Fulesbence kérdése:

Kísérteties, ijesztő helyek merre vannak hazánkban?

Figyelt kérdés
(lehetőleg minél közelebb Tolna megyéhez)

#félelem #ijesztő #hely #kísérteties.szellemjárta
2014. júl. 29. 12:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Hát hallottam hogy Kisbács mellett a Hója-erdőben történt 1-2 dolog amit nem tudnak megmagyarázni.

Vagy pl.Mátranováki erdő.Itt észleltek legtöbbször Fanyűvőt.

Több most nem nagyon jut eszembe

2014. júl. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Én a múltkor szekszárdon majdnem beszartam egy horror filmen, de ez a plázában volt, tehát ezoterikusan nem ér, tudom.
2014. júl. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szentkirályszabadja, bár ez sincs túl közel :)
2014. júl. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Paksi Atomerőmű (Elég kísérteties dolog bemenni oda nap mint nap, még kísértetiesebb kijutni onnan!)
2014. júl. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Margitsziget, főleg estefelé, eléggé fura érzés tölt el, amikor ott sétálok, nem az emberek miatt, hanem van ott valami, nem tudom megmagyarázni, mi lehet az pontosan. Egyszer menj oda kérdező, nagyon érdekes!
2014. júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Jaja Margitsziget, ilyenkor Budapest jócsaj-állományának jelentős része lent futkározik, tényleg van valami ott a levegőben!
2014. júl. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%

"Jaja Margitsziget, ilyenkor Budapest jócsaj-állományának jelentős része lent futkározik, tényleg van valami ott a levegőben!"


Tudni kellene tovább is látni a szexuális vágyakon, nem mindenkit csak ez érdekel! Nem a csajok miatt írtam a Margitszigetet! Ez nem a szerelem, szex kategória!

2014. júl. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
12%

Ne akarj démonnal találkozni!Főleg ha több is van .Akár még öngyilkosságba is kergethet,vagy könnyebb esetben az őrületbe.Olyan nehéz kiűzni ha beférkőzik.Ha lehet én kerülöm az ijesztő filmeket és a kisérteties helyeket.Pl.Temető.



Örülök ha békén hagynak.Te meg még be is engednéd?Jobb ezzel nem játszani...

2014. júl. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Kovácsdani válasza:
Tolna megyéhez nem túl közel... Budapest - Kőbányai Sörgyár elhagyatott pincerendszere. Állítólag nagyon druva, illegálban látogatható (még nem voltam, de tervezem...).
2014. júl. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Tolna megyéhez nem túl közel... Budapest - Kőbányai Sörgyár elhagyatott pincerendszere. Állítólag nagyon druva, illegálban látogatható (még nem voltam, de tervezem...)."


illegál a f*s.z.om, az... minden évben egyszer csoportos körbevezetés van, és egyébként bármikor kérhetsz engedélyt az illetékes önkoritól.


Szentkirályszabadja pl. egy érdekes hely, ha jól tudom, a legnagyobb elhagyatott település az országban, de van még sok.

Itt egy elég népes lista:

[link]

2014. aug. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!