Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem lehetett? (Kérdés...

Pandus18 kérdése:

Szellem lehetett? (Kérdés rövid, magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés
tegnap este. 8-9 óra fele hazament a pasim. tehát egyedül voltam itthon. gépeztem (a gép az ajtónak háttal van) és azt éreztem, hogy valaki/valami van mögöttem. hátranéztem és az ajtóban egy árnyszerű valami bámult engem. borzasztóan megijedtem. bebújtam a takaró alá. 10 óra körül megjött anya elmondtam neki mindent de ő azt hitte hogy csak képzelődök pedig nem képzelődtem. este nem mertem aludni az ágyam a gépem mellett van és így látom az ajtót. félek hogy megint megjelenik valaki/valami. szerintetek kit láttam? a ház régi tulajdonosát? az én szobámban halt meg. rákos volt. akik nem hisznek nekem azokat megkérem hogy ne is kommenteljenek ide mert nem vagyok rájuk kíváncsi, csakis normális válaszokat várok!

2014. ápr. 20. 14:57
1 2
 1/16 anonim válasza:

Szerintem lehet,sőt...

Lehet visszatér,mert valamit még nem intézett el...

Mikor halt meg?Ismerted/Rokonod volt?

Pont a Te szobádban?

2014. ápr. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
lehetséges...nem ismertem. én választottam azt a szobát mert az volt a legnagyobb nekem pedig sok cuccom van. ágyak/szekrények stb..
2014. ápr. 20. 15:30
 3/16 anonim ***** válasza:
Még ha (akármilyen) szellem is volt, fogd fel úgy, hogyha ártani akarna neked (vagy bárki másnak a házban), már régen megtehette volna! Így talán egy kicsit megnyugtató a dolog, persze megértem, hogy megijedtél és féltél.
2014. ápr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

jól írta a 15:38-as...:)

többször is láttad/láttátok?

2014. ápr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Szerintem nem kell félned.Ha rákban halt meg és nem egy ember ölte meg biztos nem azert jott hogy megbosszulja
2014. ápr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszi :) hát kb 2 éve lakunk a házban de eddig semmilyen szellem észlelés nem volt.
2014. ápr. 20. 17:51
 7/16 anonim ***** válasza:
hát, hozzá lehet szokni, főleg ha gyakran meg jelenik. De nem kell tőle parázni. Próbálj meg kapcsolatba lépni vele.
2014. ápr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Küldd el! Elég ha rá koncentrálsz és eréjes, határozott hangon, hangosan kimondva megparancsolod, hogy menjen el és hagyjon békén, mert nincs keresni valója ott! Minden bizonnyal szellem, vagy hasonló entitás ami itt maradt a síkunkon és a mi energiánkból próbál táplálkozni, mint egy pióca.

Sajnos engem rossz szándékkal is környékeztek meg entitások, de nem tudnak nekem ártani, a boszorkány szögem megvéd :)

2014. ápr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) hát... megpróbálom kiűzni. amióta történt ez az eset semmi sem történt.
2014. ápr. 21. 12:56
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
A kiűzést és a papot gyorsan felejtsd el, mert ha sikerül is kiűzni visszajön, és akkor már tényleg dühös lesz, hogy kipateroltad! Ő nem bánt téged, nyilván egy bolyongó lélek. Ha pedig legközelebb látod, próbálj beszélni vele. Ha nem felel, akkor meg hagyd a francba. Ő is ember csak már nem élő, és a többieknek igazuk van, ha bántani akart volna már rég megtehette volna!
2014. ápr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!