Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi történhet a házunkban?

Mi történhet a házunkban?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy napok óta különös dolgok történnek nálunk.Egyszerre minden tönkremegy, és olyan, mintha valaki tréfát űzne velünk. Tudom, lehetnek véletlenek, de ez már sok. Először is a turmixgép ment tönkre, ez eddig akár rendben is lenne, mert már régi volt eléggé, majd párom egy laza mozdulattal, ahogy kinyitja a kamraajtót, az leszakadt, pedig nem feszegette egyáltalán. Ez egyik este történt. Aztán leültünk vacsorázni, elakartunk egy romantikus vacsorát tölteni kettesben, a gyertya lángja akkor megmozdult elég erőteljesen, mikor párom csak úgy heccből megszólalt, hogy ha bárki van itt, az küldjön jelet. (Ezt azért mondta, mert kicsit nyugtalankodtunk a történtek miatt). Hozzáteszem bent voltunk a lakásban, és nem leheltünk a lángra, távol voltunk. Aztán a zene átváltott magától, az éppen aktuális szám közepénél. És vissza is ugrott fél perceket. Egy órával később mikor már kicsit szemet hunytunk a történtek felett, a seprű magától dőlt fel, úgy, hogy a sarokban volt, stabilan. Majd másnap estig minden ment a norm. kerékvágásban, de aztán éjfél körül mikor becsuktam volna a szobaajtómat az kiesett egy laza mozdulattal (konkrétan a kezembe maradt). (Itt már sok volt a ,,baleset"-ből). Ma este meg mikor párom zuhanyzott leesett a zuhanyrózsa, és kettétört, majd a fürdőszobát elárasztották a poloskák (van szunyogháló, és párom elmondása szerint,márpedig az ablak felől jöttek, mintha a valahol bepréselték volna magukat. Pedig nem láttunk sehol semmi rést, szóval erre nem tudjuk a választ). Ráadásul mikor párom kinyitotta a hűtő ajtaját, kiborult a párolt zöldség, úgy, hogy emlékeim szerint stabilan volt elhelyezve (mintha valami kiborította volna). Ezeken kívül mást nem tapasztaltunk, a házban nem érezzük magunkat feszélyezve, de mind a ketten eléggé spirituális beállítottságúak vagyunk, és megérezzük, ha valami nem csupa véletlen. És szerintünk ez már nem egészen az. Sajnálom, hogy ilyen hosszú lett.

2014. aug. 10. 01:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=bwPcBpEFnyw

nekem ez jutott eszembe. :D

2014. aug. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján, valószínűleg egy démonnal van dolgotok. Méghozzá nem a "rosszabbik" fajtából.
2014. aug. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%
Nincs mese le kell cserélni a bútorokat mert bizony régiek, vagy esetleg egy démon van a lakásban, aki tönkre teszi azokat. :D
2014. aug. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Mi a különbség kedves 2. a démon és a szellem között? Honnan veszed, hogy nem a rosszabbik fajta? Nem értek annyira hozzá, de nagyon érdekel a téma.

Hát kedves kérdező, én be lennék sz@rva rendesen. Milyen régi az a ház? Mióta éltek ott? Nem történt az események előtt valami furcsaság az életetekben? Lehet meg kell ismernetek, csak úgy tudtok tőle "megszabadulni". Vagy simán beszéljetek vele,tudassátok vele, hogy tudtok róla anélkül is, hogy rosszalkodna. Barátságosan közelítsétek meg. Én tuti ezt csinálnám. Vagy lehet rózsafűzér,szentelt víz meg kereszt is segíthet.

2014. aug. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
A ház még valamikor a 70-es években épült, tudni kell, hogy még a szüleimmel élek itt, és születésem óta. Ők is egy idős házaspártól vették a házat. 20 éves vagyok, és mindig akkor történnek ilyen incidensek, mikor vagy egyedül, vagy párommal vagyok itthon.:/
2014. aug. 10. 10:11
 6/24 A kérdező kommentje:
Tudni kell, hogy tulajdonképpen évek óta vannak itt érdekességek. Még ha jól emlékszem 15 éves voltam, mikor először rám ijesztett valami (ekkor még szüleim is megjegyezték, és az ő jelenlétükben történt. Ők is paráztak) Akkoriban a lépcső állandó jelleggel recsegett, anélkül, hogy bárki a közelében lett volna, a macskák rémülten figyelték azt (kellő távolságból), és meg se merték néha közelíteni. Én meg alig mertem felmenni a szobámba, mert ott meg különös hangokra lettem figyelmes sokszor. Hozzá kell tennem tél volt, és minden ablak, ajtó zárva. Én meg ilyen dudálás szerű hangokra lettem figyelmes, de úgy, hogy nem egy sima kocsiduda, vagy ehhez hasonló, hanem valami vérfagyasztó, nem túl hangos, de elmosódott hangra. A lényeg, hogy bennem az ütő is megállt. (Igaz, hogy egy forgalmas út mellett lakunk, és jön onnét egy-két hang, azét, de ez valahogy más volt, nem is onnét jött, mintha valahonnan megmagyarázhatatlanul távolról, és a szél fújta volna ide, amellett meg rémesnek tűnt). A következő dolog ami történt, egy évvel később, hogy a vizes blokkok sorra mentek tönkre (azok pedig mind ki lettek cserélve, ráadásul némelyik egy-két éves se volt). És így ment. Szinte sorozatosan. Mindig így volt, egy kis nyugi, aztán újra rohamszerűen. Mindemellett én meglehetősen gyakran tapasztalok alvási paralízist, és olyankor ,,látok" is itt furcsaságokat, édesanyám meg évek óta alvászavarban szenved. Volt olyan, hogy egy éjszaka hirtelen az emeleti fürdőben csőtörés lett, az áram meg ugyanazon az estén elment, másnap meg a pincei bojler is felmondta a szolgálatot, majd mind a wc. Meg néha csak úgy leesnek tárgyak innen-onnan mikor stabilan állnak. (ez már sok éve) Ma éjszaka is, épp mikor ide írtam, azután is hallottam, hogy egy másik szobából valami leesett magától. Épp reggel láttam, hogy egy könyv volt az a polcról. Szóval ezek vannak és nem viccelünk, eléggé félve alszunk itt el.
2014. aug. 10. 10:33
 7/24 A kérdező kommentje:
Ja és szüleim 88 körül költöztek ide azt hiszem. És még azt elfelejtettem, hogy júniusban egy szellem szerű lény ,,meg is mutatta magát" nekem. Épp fent tv-zem a szobámban, fényes nappal, mikor az ágy előtt, de szinte a plafon magasságában nagyon halványan egy pillanatra meglátok egy elmosódott arcot. Ha nem figyelek épp oda lehet, hogy észre sem veszem, annyira halvány volt, de a lényeg, hogy emberi ábrázata volt, ráadásul mint egy 10 év körüli kisfiúé, kék, vagy szürke szemekkel, és sápadt bőrrel, szomorú, beteges ábrázattal (kicsit mint Macaulay Culkin, de komolyan). Elég rendesen megrémültem.
2014. aug. 10. 10:44
 8/24 anonim ***** válasza:
Ugye ez kertes ház? Szerintem simán elképzelhető,hogy az idős házaspár unokája ott halt meg vagy sok időt töltött ott és meghalt valahogy. Utána járnék a helyedben. Végülis ezek a tette betudhatók szerintem egy játékos,csintalan kisfiúnak is,persze nem mind. De lehet zavarja,hogy nem a nagyszüleit találja már ott, hanem idegeneket.Lehet nem is tudja, hogy halott,főleg ha fiatalon halt tragikusan. Lehet azt akarja, hogy észre vegyétek vagy hogy a tudomásotokrA hozza, hogy itt az ő nagyszülei laktak.Sőt lehet nem is nagyszülei, hanem ki tudja a szülei voltak.Csak valahogy ott ragadt. Ha a gyertyalángra reagált akkor a helyetekben,én pl. Nem szakértő beszélnék vele,hogy mi a helyzet,barátságosan megközelítve.Ti megvettétek a házat tőlük és nem akarjátok őt bántani,a rokonait sem bántottátok.Ő vele meg közölni,hogy halott,és meg kell nyugodnia a lelkének,hogy az igazi családjával lehessen vagy valami hasonlót javasolok,nem akarok nagyobb gondot okozni,de szerintem ez egy megoldás lehet.
2014. aug. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

[link]

Esetleg ez hátha segít.

2014. aug. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Igen, ez egy régi kertesház. És ami az érdekes, hogy az utcánkban sok ember halt meg az utóbbi években, csakhogy egyikkel sem voltunk kapcsolatban, max. köszönőviszony. És némelyiket csak hallásból ismertem szinte már. Igen, azt én is valószínűnek és lehetségesnek tartom amit írtál. Ezen kívül mást nem tudok nagyon elképzelni, mivel a családunkban nem volt gyermekhalál egyáltalán, mindössze az apai nagypapám halt meg, még mikor meg sem születtem, és apám gyerek volt, meg édesapám nagybátyja 78 évesen, 2012 nyarán. Nem akarok túl szentimentálisnak tűnni, de ha ez számít ebben a házban ,,csak" 2 kutya halála történt. És tudom szerencsés vagyok, hogy közeli családtagot nem vesztettem el, ezért hálás is vagyok, de ez a két házikedvenc nagyon közel állt hozzám. Az egyik egy németvizsla volt, és 10 éves voltam mikor elvesztettem, és szinte ,,vele" nevelkedtem. Végelgyengülésben halt meg, a másik egy Pumi múlt tavasszal, apám elütötte.:/
2014. aug. 10. 13:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!