Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért történik ez velem?

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés

Mikor kisebb voltam szellemeket láttam ...mindenhol...anyu szerint mikor még annál is kisebb voltam még beszélgettem is valakivel.

Mostanában ez ujra van...egy férfi jelent meg...aztán eltünt...és ugyan ezt a férfit már többször is visszalüldtük...de sose megY el örökre...anyunak is régen megmondta hogy én az övé vagyok...

Kérlek segitsetek ! Ez nem kamu...fontos :'(


2014. szept. 7. 13:24
 1/9 Lionkind ***** válasza:
Nem vagyok túl jártas a szellemek terén, de nem tudnak bántani úgy tudom. Csak mentálisan hatni rád (ijesztgetni). Szerintem kérdezd meg tőle ki ő és mit akar tőletek. Bajod nem eshet. Ha pedig bántani próbál valahogy elég ha megidézel (elképzelsz) magadköré pár gyorsan forgó fűrészlapot ami minden irányból véd és ha hozzáér szétszaggatja az entitást. Vagy egy védőpajzsot fényből ami nem űzi el csak téged véd.
2014. szept. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csak pár pillanatra felvillan? Ilyen mostanában velem is történik. Azért van, mert rohadt keveset alszom, rosszul eszem, sokat stresszelek és az emberi látóközpont úgy működik, hogy a saját fajtársak felismerése elsődleges és a túlélés szempontjából előnyösebb, hogy ha ott is felismersz egy fajtársadat, ahol nincs, mint ellenkezőleg.


Ha huzamosabb ideig látod őket és beszélnek hozzád, érdemes segítséget kérni szakembertől. Lehet, hogy tényleg szellemeket látsz (ilyen létezésére nincs semmi bizonyíték), de az ilyen esetek túlnyomó többsége valami komolyabb gondra utal és általában egyszerűen kezelhető. (Ne haragudj hogy ezt mondom, de a skizofréniát sajnos volt alkalmam testközelből megismerni, ha nem kezelik, csúnya tud lenni és amit te leírsz, az pont az egyik tünete.)


Abban pedig, hogy a kisgyerekek idegen "szellemalakokat" látnak és beszélnek hozzájuk, nincs semmi rendkívüli.

2014. szept. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van egy saját szellemed, szerintem ez frankó. :) És mit akar? Oké hogy az övé vagy, de naés? Ő csak egy szellem.
2014. szept. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, attól hogy te hibbant vagy, másoknál ez még messze nem biztos. :)
2014. szept. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz, akkor nem itt kellene tanácsokat kérni... hanem elmenni lelkészhez/paphoz/orvoshoz... esetleg utána olvasni a dolgoknak
2014. szept. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ezzel szemben azt tudom mondani, hogy reinkarnáció (lélek vándorlás) . Szóval az előző életedben ő volt az APUKÁD! Szereesd őt is. Ha pedig meg próbál meg támadni akkor úgy ahogy az egyik válaszoló mondta. De! Mindenképp el kell menned egy pap vagy egy orvoshoz. Remélem fontos lenne számodra a válaszom. Szia!
2014. szept. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az utolsó válaszoló vagyok megint. Lehetséges, hogy médium vagy. Kapcsolatba tudsz lépni a el hunytakkal/szellemekkel.
2014. szept. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kuruzslókhoz nem akarjátok őt küldeni?

Minek külditek őt orvoshoz?Az megállapít nála valami kamu betegséget (mert az esetek többségében így van) ...gyógymód így,gyógymód úgy..aztán puff rájön hogy semmit se segít.Ne orvoshoz,meg paphoz menj..a pap megállapítja hogy megszált valami,az orvos meg hogy kattos vagy.Ami lehet hogy közel sincs így..az hogy kiskorodba láttad,és beszéltél valakihez,teljesen normális.Minden kigyerek (vagy a többség) lássa a szellemeket,amik igen is léteznek.A gyerekek azért,mert számukra még túl vékony az a fal ami elválasztja a két világot,és sokkal fogékonyabbak az ilyenre (értsd-könnyebb velük felvenni ilyen korba a kapcsolatot)...az hogy már te így idősebb korba látod,beszél neked..nem szokványos,de nem is hihetetlen.Sok ember olyan lelkileg-igen lelkileg,mert itt minden a lélektől függ-hogy ami ''fal'' kialakul mikor öregszünk,neked esetleg nem olyan erős,hogy vissza tartsa ezeket a dolgokat.Nagyobb bajod nem lesz belőle,mert bántani nem tud.De ha félsz,ajánlom hogy gondolj valami jó dologra,ami megnyugtat.Annó nekem vissztérő rémálmom volt,és sokkos állapotban ébredtem fel mindig..majd eszembe jutott idővel mindig egy-egy jó emlék,barát vagy bármi..és ez segített.Mondom ha fél gondolj valami jóra.De az biztos,hogyegyszer megkell kérdezned tőle,hogy mit akar tőled.A legtöbbször senki se szokott választ kapni,mert nehéz rájönni,hogy melyikkel hogy tudsz komunikálni.Valamelyik érti ha rendesen beszélsz hozzá,de valaki nincs olyan közel hozzád,és ő inkább csak telepatikusan érti..azaz a gondolataidat.Ha még nem bántott,nem is fog..

2014. szept. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha marhaságokat lát, mindenképpen kettyós. De attól, hogy valaki kettyós, az még messze nem jelenti azt, hogy nincs is ott semmi. :)
2014. szept. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!