Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez? Szellem?

DarylfcknDixon kérdése:

Mi lehet ez? Szellem?

Figyelt kérdés
Üdv! Először is megkérek minden válaszolót hogy a komolytalan kommentektől kiméljenek, Körülbelül egy hete kezdődött az egész, elkezdtem furán érezni magam a barátnőmmel közös lakásunkban megmagyarázhatatlan rosszkedv fogott, volt hogy órákig borzongtam és a hideg futkosott a hátamon, mostanában pedig ez kezd elviselhetetlenné fokozódni, néha már zörejeket is hallunk, lépteket, kopogásokat, öccsém aki szintén velünk lakik és a szobája a folyosón van, ő is érezte ezeket, én pedig egyre depressziósabb vagyok. Már igazán mélyen aludni sem tudok, és az a legfurcsább az egészben hogy ez az egyik szobában eléggé intenzív, abban a szobában amiben barátnőmmel vagyunk, arra kérlek titeket hogyha veletek is történt már ilyen és esetleg megszűnt vagy megtudtátok szüntetni kommenteljetek mit lehet ilyenkor tenni, skype-ot ha komolyan érdekel tudok adni, írhattok privátban is, van egy két elképzelésem hogy mi lehet ez?

2014. szept. 22. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez elég érdekes..de mindenképp keress fel egy olyat, aki ezzel foglalkozik.
2014. szept. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnál valami tanácsot adni? Már beszereztem egy EMF mérőt ami elvileg az elektromos mező kilengéseit érzékeli.
2014. szept. 22. 19:29
 3/11 anonim válasza:
Es mit mutaat?
2014. szept. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gyújts meg minden szobában egy szentelt gyertyát a lakásban, el fogja tüntetni onnan.
2014. szept. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi vàlaszokat.Az emf mérő tegnap este kicsit megkergült azòta semmi.l
2014. szept. 23. 09:33
 6/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok van pár fejlemény, beszéltem egy pappal holnap fogja felszentelni a lakást,a gyertyás témát ő is javasolta , majd írok mi volt.
2014. szept. 23. 19:55
 7/11 anonim válasza:
Nem muszaj szentelt gyertyát lehet csak egyszerű gyertyát is. Egyébként, ha elküldöd privátban a skype-od akkor lehet, hogy tudok még pár tanácsot adni. Elég sokat foglalkozok ilyen témával.
2014. szept. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Kivancsi leszek mi lesz
2014. szept. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
szóljl h mi v olt am fehér gyertya jó
2014. szept. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hulyeseg a pap.. Megszenteli a hazat. Hurraaaa 1-2 het mulva ujra jelentkeznek furcsa dolgok,jelensegek akar hangok. Lehet h rosszat tesz ez es csak felduhiti a lelket. Emf-et jo hogy beszereztel de szerezz be egy diktafont ezzel vehetsz fel EVP-t (feherzaj) Kerdezgesd es vard meg a valaszt. Sok sikert remelem tudtam segiteni.:)
2014. szept. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!