Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez szellem lehet vajon veszély...

Ez szellem lehet vajon veszélyes miért?

Figyelt kérdés

Nem tudok róla és senki sem a családban hogy esetleg meghalt volna akárki is a házunkban de furcsa dolgok történtek és anyukám szerint is pedig ő elég racionális


Na az egyik ilyen sztori

A KV darálót bütyköltem a konyhában éppen és a kapcsolórugó elrepült a radiátor irányába láttam is de nem hallottam hogy leesett volna vagy akármi mindent tűvé tettem érte elhúzgáltam az asztalt is sehol semmi

Aztán később pár héttel nagyim túrós csuszát csinált és pirította hozzá a szalonnát kiszaladt valaminek és mire visszament észrevette hogy az egyik de csak az egyik szalonna szénné égett majd megnéztük közelebbről és nem is szalonna volt hanem egy pont olyan rugó amit én "elhagytam" és foggalmunk sincs hogy került a serpenyőbe


A másik ilyen eset anyum vett hagymát 3-at és akkor az egyik eltünt persze minket gyanusított hogy minek ettük meg amikor a kajába kell de senki nem is nyúlt hozzá nyomtalanul eltűnt majd pár hét múlva csak én voltam otthon és puffanást hallottam a koyhából mintha egy teniszlabdát jó erősen a földhöz vágtak volna kimentem megnézni és egy hagyma volt a földön pedig nem is volt otthon hagyma akkor


Meg egyszer kétszer hallottam amikor egyedül is voltam otthon mintha valaki mászkált volna vagy megállt volna az ajtóm előtt és amikor kinéztem senki nem volt ott kirázott a hideg :S de egyébként egyszer se volt olyan rossz érzésem


Nagymamámmal meg az volt hogy hallotta hogy bent szaladgál valaki nagy léptekkel azt hitte én vagyok pedig otthon se voltam és ő is egyedül volt


Ez mi lehetett mert nekem semmi normális racionális válasz nem jut az eszembe, veletek történt már hasonló?



2014. okt. 28. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
ez az álomrabló éjmanó vigyázz vele de lehet egy házitroll is
2014. okt. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát igen!:S

velem is történtek!Pl:

-ma reggel arra ébredtem hogy a fülembe valaki meleget belelehel a fülembe és nagyon meglehet érezni ha 1kis meleg is van a szobámba mert az én szobám a többihez képest nagyon hideg!


-Fotózgattam magam és hirtelen azt vettem észre hogy az egyik képen 1 fekete árny van!:S


-Nem volt huzat se semmi de a szobámban a függöny elkezdett rendesen mozogni!:P



Szerintem lehet az is de véletlenül nem tudjátok hogy az előző lakosok akik előttetek laktak hogy azok közül valaki nem halt volna meg nálatok?:(

2014. okt. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

első nem vagy vicces..


2-es úristen az durva szerencsére rám nem szokott lehelgetni senki se akkor biztos kiszaladnék a világból is :SSS


Nem azért is írtam hogy tudtunkal nem halt meg ott senki aztán ki tudja persze nem mai ház

2014. okt. 28. 18:48
 4/10 anonim ***** válasza:
láttál valaha a közeletekben fekete lószerű lényt?az a loú volt, meg a hagymát lehet a makói hagymaember mentette meg előletek, a házitrollok olyan lények amik szeretnek trollkodni szeméttel dobálóznak és az emberek párnáit összenyálazzák az éjszaka, ráhugyoznak a takaródra és szokásuk dobálózni gombokkal, az álomrabló éjmanó főleg éjjel tevékenykedik amikor senki sem látja, ellopják az álmaid ezért nem álmodsz aznap este semmit
2014. okt. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

hát tökre nem vagy te se vicces majd remélem jól megb**sz a rézf**zú bagoly...

Normális válaszokat mert nem vagyok kíváncsi az idótaságokra -.-

2014. okt. 28. 18:57
 6/10 anonim ***** válasza:

#5 És te sem vagy vicces

"Ez szellem lehet vajon veszélyes miért?"

Nem szellem, hanem te vagy közveszélyes, te szalonna pusztító!

M

2014. okt. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Legoman ***** válasza:

Ez szellem lesz, de nem veszélyes, direkt csak bosszantani van ott benneteket.

Írtam privátban.

2014. okt. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ismered a nagy Hawo-Hawot és a Mohábai mahobát? rettenetes varázserejük van, lehet láthatatlanná változtatták magukat és úgy basztatnak titeket!
2014. okt. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
elhagyott sapkát láttál már? lehet aprdó volt!
2014. okt. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez elég gáz sztori tele kajával :)
2014. okt. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!