Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hülyeség ugye? Azt hallottam...

Hülyeség ugye? Azt hallottam a másvilágról a tükrökön keresztül járkálnak. és ajánlatos nem tartani, lefedni. Tetőtől talpig tükrös szekrényem lesz!

Figyelt kérdés
2014. nov. 3. 23:23
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Akkor jó :)


Lucifer a pókot meg csapd le :)


...de ha mégis lenne valami, senki nemhinne nekem, így még telozni sem tudom kit hívnék..

2014. nov. 4. 00:26
 12/29 anonim ***** válasza:
A tükör használatával lehet fejleszteni a harmadik szemet, ennyi.
2014. nov. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
hát..nekem lehet jobb, hogy inkább nem látom, nemhogy fejlesszem a 3.szemem
2014. nov. 4. 00:59
 14/29 anonim ***** válasza:

A tükör felülete kb 99% pontosan veri vissza a fényt, és a fényelnyelése közel 0, aminek hatására a fotonok szinte ugyanolyan pontossággal jutnak vissza a szemedbe. Az illúzió a tükörkép.


Nem kell ilyen hülyeségektől folyton fosni.

2014. nov. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

A tükörnek semmi köze a másvilágoz, sem az asztrális síkkal, sem a szellemvilággal nem képes kapcsolatot létesíteni. És ha eltekintek azoktól a mágiáktól, amikkel módosítható a tükör tartalma (már ki hisz benne), a tükör csakis az anyagi világot tükrözi vissza.

Mindazonáltal elképzelhető, hogy a tükör túloldala is egy másik dimenzió, egy holografikus DNS illúziója ennek a világnak, és a tükörképed nem más, mint ennek a hologramnak ebbe a világba való beletörése.

Valamint régi tibeti jegyzetek beszámolnak arról, hogy a tükörben - mely két dimenzió, egy holografikus és egy materiális dimenzió egymásba törése - a Nagy Szellem utasítására megjelenhet egy szellem, de ennek kizárólagos oka van, és nagyon ritka.

Én sokat gyakoroltam a tükörképemmel, grimaszoltam, koncentráltam, auráztam, - nem csak egy tükörrel - és sikerült elérnem, hogy egy másodpercre megszakítsam a holografikus dimenzióval a kapcsolatot, aminek következtében a tükörképem az ellenkező irányba mozdult meg, de mint mondtam, sok próbálkozás után, és csak egy másodpercre.

2014. nov. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Ne parázz, rossz vége lesz!

A néphit szerint már a boszorkányoknak sincs tükörképük, a szellemeknek még úgysem!

#7 (kérdező)

Félsz, mert félni akarsz.

Félsz a melleted ülő/álló, nem látható valakitől.

Ha tudatosan nem kűzdöd le félelmed, félni fogy az ugyanazon széken ülőtől is, amelyiken te ülsz.

Félni fogysz, hogy tányérodba beleeszik valaki/valami, láthatatlanul, amikor te eszel.

Ennek vége pedig a zárt osztály.

.

A tükör az anyagi világot tükrözi.

Minden, ami mást látni VÉLSZ benne, agyad játéka.

Vedd figyelembe: a félelem megteremti a félelem tárgyát, tehát ha valaki elsuhanó "árnyakat" lát, azért teszi, mert látni akarja.

2014. nov. 4. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Kérdező úgy érzem te leszel Lucifer Juliája
2014. nov. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

15 az jó lehetett, mint a filmekben pl hogy emeled a kezed, a tükörképed meg nem.

remélem én összhangban leszek a hologrammommal


majd igyekszem nem félni és nem belelátni semmit, elvégre jogos, hogy csak szem által fogadott jelek küldése az agyba ami megteremiti a 3d-t, illúziót.

de tényleg hogy belemegyek akár egy szellembe, rossz belegondolni..

holnap hozzák a szekrényt.

remélem éjszaka nem nyílik ki az ajtaja :)

2014. nov. 4. 15:00
 19/29 A kérdező kommentje:
és remélem kopogást sem fogok hallani belőle.
2014. nov. 4. 15:02
 20/29 anonim ***** válasza:

A tükrös szekrény nagyon menő:)

Biztos jól fog kinézni.

Nem fogsz így járni, nyugni:

https://www.youtube.com/watch?v=wIGxKY5y6Mg

2014. nov. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!