Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy szellemet láttam a házamba...

Egy szellemet láttam a házamban. Mit csináljak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Telefonról írok szóval helyesírási hibák ért előre is elnézést.Szóval egyedül élő (eddig úgy tudtam) ember vagyok.Eddig

is sok furcsa dolog történt velem (tálak ki estek a szekrényből az összes,kopogások,gyerek sírás közvetlen mellettem) a mai napon 6 óra környékén mentem volna ki inni mikor a fürdőszobában egy lányt láttam csak ott állt és nézet rám.Elsőnek nem hittem a szememnek és tovább mentem majd a konyhába mostam arcot mert nem mertem be menni a fürdőszobába.Mikor vissza mentem még mindig ott állt és ki szaladtam az udvarra.Nagyon nem tudtam semmit csinálni mert nem mertem senkinek szólni így kb fél óra múlva vissza mentem akkor már nem volt ott.le zuhanyoztam majd mentem ki a konyhába amikor újra meg jelent nagyon megijedtem és mondtam neki,, takarodj innen mert szájba baszlak" és azóta nem láttam.Még itt lehet?


2014. nov. 4. 13:43
1 2
 1/14 anonim válasza:
10%
Szerintem most a zsebedben van :) Oda szoktak bújni ha nem mutatkoznak :)
2014. nov. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Haha nem vicc

Viccből le pontozlak Oks?

Amúgy nem

2014. nov. 4. 14:27
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
Hívd a szellemírtókat!
2014. nov. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%
surgosen fordulj orvoshoz, mert kezdesz begolyozni.
2014. nov. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

Miért nem tusoltál le vele?

Mind meg fogunk halni, mi a fenétől félsz?

2014. nov. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Keress egy szakértőt, csak figyelj oda h ne valami humbuk legyen aki csak pénzt akar
2014. nov. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
"takarodj innen mert szájba b*szlak" XDD amúgy jól nézett ki? :)
2014. nov. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Legoman ***** válasza:
Szellem volt, írtam privátban. Én is találkoztam már hasonlóval.
2014. nov. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

Nem mentség a netképes telefonra hivatkozni a helyesírási hibákért.

Nem karaktarenként küldöd át hsz.-edet, tehát vissza tudod olvasni.

.

"Még itt lehet?"

Igen. A homlokod és a tarkód közt.

.

Vagy annyira félsz a lányoktól, hogy megijedsz, ha fürdőszobád ajtajában meglátsz egyet,

vagy annyira kiéhezett vagy nőre, hogy ott is látsz, ahol nincs.

2014. nov. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, két lehetőség van. Vagy tényleg volt ott valami, vagy skizofrén vagy. Előbbi esetben nem kell beszarnod tőle, nem tud ártani. Már ahhoz is rengeteg energia szükséges, hogy materializálódhasson és tányérokat hajigálhasson. Nem fog tudni neked ártani, max ijesztget... Bár ez is fura lenne, mert általában a "szellemek" nincsenek tisztában azzal, hogy meghaltak... szóval általában nem szándékosan "kísértenek".


Utóbbi esetben pedig ha valóban skizofrén vagy, akkor menj el pszichiáterhez és kapsz rá gyógyszert, amitől megszűnnek a látomások. Hangokat nem szoktál amúgy hallani? Kényszerképzetek nem szoktak lenni?

2014. nov. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!