Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy szellemet láttam a házamba...

Egy szellemet láttam a házamban. Mit csináljak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Telefonról írok szóval helyesírási hibák ért előre is elnézést.Szóval egyedül élő (eddig úgy tudtam) ember vagyok.Eddig

is sok furcsa dolog történt velem (tálak ki estek a szekrényből az összes,kopogások,gyerek sírás közvetlen mellettem) a mai napon 6 óra környékén mentem volna ki inni mikor a fürdőszobában egy lányt láttam csak ott állt és nézet rám.Elsőnek nem hittem a szememnek és tovább mentem majd a konyhába mostam arcot mert nem mertem be menni a fürdőszobába.Mikor vissza mentem még mindig ott állt és ki szaladtam az udvarra.Nagyon nem tudtam semmit csinálni mert nem mertem senkinek szólni így kb fél óra múlva vissza mentem akkor már nem volt ott.le zuhanyoztam majd mentem ki a konyhába amikor újra meg jelent nagyon megijedtem és mondtam neki,, takarodj innen mert szájba baszlak" és azóta nem láttam.Még itt lehet?


2014. nov. 4. 13:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%

takarodj innen mert szájba baszlak.

ez hatalmas

ezen nevetek egy órája XDDDD

2014. nov. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
62%
Szerintem a kiscsaj megijedt , amikor megfenyegetted , hogy szajba b*szod , vagy lehet , hogy mar a gatyadban van :P
2014. nov. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hangokat nem hallok.És akkor per pillanat az a mondat jutott eszembe mikor meg láttam.Helyesírási hibát azért írtam oda mert van hogy a telefon át javít bizonyos szavakat.Mivel ha nem írtam volna oda és hibás lenne arra vernéd milyen jó vagy helyesírásból és tanuljak meg elsőnek írni.A fogalmazás már megint más.Igen elk#urtam azt a kur#va mondatot remélem happy vagy.
2014. nov. 6. 14:22
 14/14 anonim válasza:
Vakuval fényképezd végig a lakást
2014. nov. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!