Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez egy szellem lehet?

Ez egy szellem lehet?

Figyelt kérdés
barátnőm küldött egy hangüzit messengeren és amikor említette a nevem valaki mégegyszer elismételte suttogva.nem volt ott senki.visszhang sem lehetett mert a többi részében nem visszhangzott.mi lehet ez?:o

2014. dec. 16. 11:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
valaki üldözhet engem?mert otthon is látok árnyakat.mikor oda nézek eltünnek.
2014. dec. 16. 11:37
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet csak odaképzelted a hangot, de lehet, hogy valóban van ott valami. Én inkább azt mondanám, hogy csak képzelted mer' akik rettegnek mint te is gyakrabban észlelnek számukra furcsa dolgokat ilyen az emberi agy. Persze nem biztos, hogy a számodra furcsának titulált események valóban azok.
2014. dec. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hogy képzelt volna hangot:D? Ha megnézem a videót még egyszer és pont ugyanakkor megint van egy suttogás amit a készítő nem tudatosan rögzített plusz senki nem volt körülötte, akkor az igenis ismeretlen forrásból származik. Rátérve a szellemekre, ha van egy a lakásba, és félsz a zajoktól, az csak erősíti őket(meg ugye észreveszik hogy érzékeled őket, és annál jobban tombolnak hogy segíts nekik). Sokszor ha nem reagálsz a fura zajokra egyszerűen abba maradnak, mert látják hogy nem érzékeled a jelenlétüket semmilyen formában, ergo nem tudnak továbblépni.
2014. dec. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Hát nem tudom,ha ennyire segítséget akarnak miért nem fejtik ki pontosan mit akarnak? Ha suttogni meg ijesztgetni tud akkor azt is el tudja mondani mi baja van szerintem.


Gondolom neked is volt már olyan mintha a neveden szólított volna valamelyik szülőd és mikor rákérdeztél azt válaszolták nem szóltak. Ebben az esetben is szellemre asszociálnál?

2014. dec. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6%
Ilyen szellemi képességekkel csoda, ha elvégzed a 8 osztályt.
2014. dec. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vagy egy szellem, vagy kettő.
2014. dec. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vagy tényleg egy pillanatnyi visszhang volt vagy meg lettél szivatva vagy tényleg valami más.
2014. dec. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Legoman ***** válasza:

Ilyen volt már velem. Nekem háromszor elismételte a nevemet valaki. Ültek mögöttem is mellettem is. De mikor beszélt a hang senki nem szólt, meg nem közvetlen mellettem ültek, szóval észrevettem volna, ha valaki odahajol és belesuttogja a fülembe a nevemet.

Ne foglalkozz vele. Írtam privátban. :)

2014. dec. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem a telya lény volt, bár a fene tudja
2014. dec. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 hunpeter ***** válasza:
Lehet, hogy skizofrén vagy.
2014. dec. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!