Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az h eddig volt már...

Miért van az h eddig volt már 3 legjobb fiú barátom is de mindegyikkel azért romlott meg a kapcsolatom mert belém szerettek? Srácok, van erre valamilyen "megoldás"? (érdekes történet)

Figyelt kérdés

Az elsővel még 9-10 éves korom körül ismerkedtem meg és jóban-rosszban együtt voltunk de aztán 13 éves koromban megcsókolt, és a csók előtt szakítottunk a pasimmal akivel az első csókom volt és, amikor elmondtam az legjobb barátomnak h megcsókolt látszott rajta h nem örül neki. Aztán már nem beszéltem vele és szép lassan eltávolodtunk egymástól...

Aztán 14 éves korom körül is volt egy legjobb fiú barátom aki 16 éves koromban bevallotta h szeret és össze is jöttünk...aztán szakítottunk és tudjátok mi lett...

a mostani legjobb barátom is bevallotta h szeret de vele nem akarok összejönni mert nagyon rossz tapasztalatom van... mit tegyek?



2014. okt. 19. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
no es ferfi kozt nincs baratsag!!!
2014. okt. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De van! Fingj egy kegyetlent és nincs gond :)
2014. okt. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

A férfi mindig is a nőt fogja látni benned, akármennyire is jó barátok vagytok. Ha van neki valakije, akkor szerencséd van, mert nem fog rádmenni, de ha nincs, akkor ez csak idő kérdése :)


30/F

2014. okt. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
77%
Szerintem mond meg neki azt h nem akarsz kapcsolatot DE VIGYÁZZ HOGY BÁNSZ A SZAVAKKAL, MERT MRMEGSÉRTHETED!!!
2014. okt. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát akkor ők nem voltak a legjobb barátaid.. Velem is ez volt, hogy beleszerettem a legjobb barátomba (fiú vagyok, ő meg lány mielőtt félre értés lenne belőle xd) elmondtam mit érzek, de ő ezt nem akarta, azóta a legjobb barátom MÉG MINDIG ;) keress jó barátokat
2014. okt. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
ezt mi teszi "erdekes tortenette"? Jatszol par fiuval s ok is veled. Inkabb szanalmas,mint erdekes. 22f
2014. nov. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!