Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik a legmegrázóbb anime...

Melyik a legmegrázóbb anime amit valaha láttatok?

Figyelt kérdés

*Megrázó

-Olyan dolog (brutalitás, leleplezés stb...) történik benne amin nagyon meglepődtél

-Annyira ötletes/egyedi volt a története

-Annyira szomorú


Írhattok többet is, de csak a legjobbakat, lehetőleg ne 10-12 éveseknek valót.



2014. dec. 9. 17:47
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%

Code Geass: (!! SPOILER !!) Amikor a vegen ugye Lelouch-t megolik.. az eleg megdobbento es megrazo is volt egyben.


Another: 1. horror animem volt, es azok a halalok eleg brutalisak voltak :D


Attack on Titan: Tulsagosan beleeltem magam a tortenetbe, es a titanok nagyok kiakasztottak :D

2014. dec. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%

Stains;Gate - úgy álltam neki, hogy egy sz4r sci-fi (ugyan is utálom :D), de nagyon kellemeset csalódtam, 10/9-es anime számomra. Eszméletlen jó történet, drámai és nem 10 éveseknek való :D ajánlom ha még nem láttad!! (az eleje kicsit uncsi, de aztán :O)

Tokyo Ghoul - itt az első, de leginkább az utolsó rész elképesztő volt, az utolsó résznél rendesen extázisban voltam :D, hűű vagy 6x már megnéztem.

Elfen Lied - sokan csak a meztelenkedést és a vért látják ebben az animében..., de nekem nagyon átjött a mondanivalója.

Death Note - nagy akciób*zi vagyok :D, és nem hittem volna, hogy lehet ennyire izgalmas egy anime *_*, pedig vagy csak 2 lövés dördül el és nem is véres :D, a történet és a fordulatok tetszettek

Corpse Party - na itt aztán van brutalitás és vér... a vége nagyon megrázott... b4sszus még mindig ki vagyok akadva...

Angel Beats! - én megkönyeztem ezt az animét... és fiú léttemre :D

Attack on Titan - a harcok tetszettek és az is, hogy a szereplők durván hullanak, de a főszereplő srácot útálom Erent...

Mirai Nikki - Gasai Yuno-t egyszerűen imádom <3, kicsit megdöbbentett, hogy lehet ilyen kegyetlen, "őrült" egy ilyen kis cuki csaj :D, de ezt szeretem benne, az anime története is jó. Ezt is ajánlom!

És nálad mi a helyzet, kedves kérdező?

2014. dec. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, aki tud még nyugodtan írjon, mert az eddigiek közül csak 2-őt nem láttam, jár a +
2014. dec. 9. 23:19
 4/44 anonim ***** válasza:

Shiki: Elég sok a vér és kegyetlen anime, de nem a legmegrázóbb, mert végső soron mindenki megérdemelte benne amit kapott...


AnoHana: Nézz bele, vége nem megrázó, de szomorú.


Blood+: Ezt a sorozat, még első animéim között volt (kb. 8-10 éve) és addig kb. csak happy end-hez voltam hozzászokva, szóval mikor Riku etc.. egyéb karakterek meghaltak (illetve ahogy meghaltak) az elég megrázó volt.


Code Geass: feljebb írták


Higurashi no naku koro ni:

Első évad elég beteg psziho-gore-horror. Voltak benne elég érdekes halálok, ennek ellenére egyik kedvencem mert nagyon jó a története.


Elfen Lied: (csak is a MANGA!, -én nem is értem, anime kb. nézhetetlen volt, és persze befejezetlen, ez az anime egyébként szerintem teljesen túlértékelt, ebben a kategóriában inkább Deadman Wonderland).


Ezeken kívül még tudnék sorolni, de azok vagy végül happy enddel zárultak vagy nem voltak "megrázóak".

(Számomra egy sima gore gyilkolászás, mint amilyen pl. Another -ben, Blood C-ben vagy Hellsing-ben van az nem "megrázó" érzelmek, dráma hiánya miatt.)


1-2 egyéb, ami szomorú volt, de végül viszonylag "happy enddel" zárult:


Tasogare Otome x Amnesia

Deadman Wonderland

Steins Gate

Mirai Nikki

2014. dec. 10. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

Blood+ -t még nem láttam :)


Higurashi no naku koro ni-re nem emlékszem teljesen, de ha az volt az mikor az emberek elkezdtek eltűnni és azt hiszem hogy egy szeméttelepen kezdődött akkor az nekem nem tetszett, mert nem magyarázott meg szinte semmit...

2014. dec. 10. 16:28
 6/44 anonim válasza:
School Days nagyon durva a vége.
2014. dec. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim válasza:
39%
Guilty crown
2014. dec. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:

Valószínüleg az lesz az, bármint Higurashi no naku koro ni mert abban van szeméttelep, DE

azért nem magyarázott meg semmit a vége, mert 2 évados a sorozat!

Higurashi no naku koro ni és

Higurashi no naku koro ni Kai


A Kai-ban minden meg lesz magyarázva, illetve, hogy mi miért történt az első évadban, illetve története sincs úgy feldarabolva. Első évadban karakterek csak "sodródtak az árral" , a story megoldása a 2. évadban van.


[link]

[link]

2014. dec. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

Én meg csak az első évadot láttam, gyorsan bepótolom, még nagyjából emlékszem rá.


School Days-t láttam, és sokan kritizálják ,mert nem lett jó. Én is közéjük tartozom, nekem nem tetszett annyira, viszont van benne valami (történetesen az, hogy mivé válhat az ember ha nem figyel oda) ami nagyon megfogott...

A főszereplővel tudtam azonosulni az elején, de a végén....


Guilty crown... számomra az egész értelmetlen volt.

A Code Geass-t ezután néztem meg és aki látta ezt a két művet a Code Geass 100x jobbnak gondolja szerintem...


Amúgy szépen összeszedtétek miket láttam eddig, már csak az Ergo Proxy maradt ki, de azt csak a közepéig tudtam nézni....


Az Elfen Lied meg a kedvencem.

2014. dec. 11. 16:47
 10/44 anonim ***** válasza:
Az teny hogy a Code Geass sokkal jobb a Guilty Crown-nal, de azert a Guily sem rossz. Vegulis ugyanaz mint a Code Geass csak kicsit modernebb es jobb grafikaval. A tortenet is szinte ugyanaz csak kicsit ter el a Geass-tol. Szerintem a Guilty Crown is jo volt, sot.. par dologban talan jobb volt mint a Code Geass, pl zeneben.. a zeneje nagyon jo... a harcok is eleg latvanyosak.. Nekem max a vege nem tetszett, nem magyarazta meg hogy miert vakult meg a foszereplo, sokkal jobb lett volna ha a lannyal egyutt hal meg..
2014. dec. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!