Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki irna privit vagy itt...

Valaki irna privit vagy itt hogy milyen démon fajták léteznek, hogy hatnak az emberekre stb?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, nem akarok idézni csak érdekel.
2014. dec. 24. 16:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Démonok nem léteznek, de ha meséket akarsz olvasni akkor tessék: [link]
2014. dec. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Vörös, sárga, és zöld szemű létezik. Azt nem tudom hány fajta van, de nem csak egy az biztos(nekik még nincs lelkük, csak később lesznek emberek, jobb ha nem bolygatod őket).
2014. dec. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ismertem egy zöld szemű démont a suliban anno, jó kis 3.14csa volt, rendesen meg tudtam volna dugni. Rég volt , szép volt, 3.14csa jó volt.
2014. dec. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Íme a megfejtés:

[link]

2014. dec. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Démonok igen is léteznek. Nincsenek különösen démon fajták, a démon egy faj, mely az alattunk lévő síkok egyikén élnek, a förtelmek felett de az emberek alatt. Saját síkjukon hús vér lények, de időnként fel-fel néznek asztrális formában a földre. Legtöbbször megpróbálják átvenni egy ember felett az irányítást (nem szokott sikerülni, mert a gyenge és fiatal démonok próbálják ezt legtöbbször). Ez fakad abból, hogy nekik nincsen lelkük és mondhatni ,,ők is emberek akarnak lenni". Ha rád, azaz az aurádra telepszik egy, akkor legtöbbször depresszív hatásokat kelt, rettentően fáradékonnyá tesz (leszipolyozva az energiáidat) és sokszor gondolsz a halálra, mindenféle formában. Röviden kb ennyi.
2014. dec. 28. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Orbán Viktor!

Ő az aki Lucifer felett áll.

2014. dec. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Előző, köszönöm ,h felvilágosítottál. Én eddig azt hittem, orbi van alul... De most akkor ő szopatja a Damon Hill-t? Vagy hogy is van ez?? Elnézést a tudatlanságomért... A párommal is mindig vitázunk, ki legyen alul, és felül...
2014. dec. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!