Ez mi lehetett?

Figyelt kérdés
halál nyugodtan ülök a számítógép előtt amikor meghallom hogy megnyílt a csap. odamentem megnézni,és elég erősen folyt a víz,pedig biztos hogy mosogatás után elzártam a csapot.tegnap pedig épp etettem a halakat amikor egyszer csak hallok valami hangot, bementem a szobába és láttam hogy bekapcsolt a tv.egyébként nagyon gyakran hallok kopogást,kapirgászást meg dübörgést. ez mi lehet?

2015. jan. 19. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínüleg egy kopogó szellem
2015. jan. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 SárköziBerci válasza:
szerintem ne nézz több horrort. vagy valaki kezet mosott és tévézett
2015. jan. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi;-)
2015. jan. 19. 17:41
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként nem szoktam horrort nézni. És egyedül voltam otthon.
2015. jan. 19. 17:47
 5/6 anonim válasza:

Ha racionális magyarázatra vagy kíváncsi, akkor csak elég nyomasztó és vészjósló okai lehetnek, pl. feledékenység, emlékezetkiesés, skizofrénia, személyiség zavar, esetleg valaki bejár a házadba és az őrületbe akar kergetni, stb. A kapirgálást legtöbbször termeszek okozzák, de más kártevő pl. patkány is szóba jöhet, ami a kopogást és esetleg a dübögést is magyarázhatja. Ha csak ez a két eset fordult elő, akkor valószínűleg nem kell aggódni, lehet, hogy csak a kimerültségtől ment ki a fejedből, hogy mit csináltál, de ha többször is jelentkezett/jelentkezik, akkor nem árthat szakemberhez fordulni, nehogy baj legyen.


Ha nem racionálisan közelítjük meg a dolgot, akkor a legkézenfekvőbb megoldás, hogy egy szellem okozza a jelenségeket. Ez esetben, vagy békélj meg vele, vagy költözz el.


Döntsd el melyik választ tartod hasznosabbnak, és cselekedj aszerint!

2015. jan. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg kapcsolatba lépni vele. Ha elég "erős" ahhoz, hogy kinyitsa a csapot, szerintem válaszolni is képes, ha meg kérdezed, hogy ki ő, mi ő és mit akar. Lehet hogy ártó, de az is lehet, hogy jó.
2015. jan. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!