Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miféle lény lehetett ez?

Miféle lény lehetett ez?

Figyelt kérdés
Az első alkalommal mikor tapasztaltam akkor 3-an voltak, egyetlen lényt láttam, és kísérői voltak. Így nézett ki: Egy kb 2m 20cm magas vékonyabb testalkatú, barna csuklyás ruhában lévő, feje egy madár koponya volt. Ma 2. alkalommal is meglátogatott ez a valami. Egy szót se szól, csak engem néz és ha felé fordulok odébb megy, kerüli a tekintetemet. (Első alkalom után, mikor ide jöttek és majd 1 napig figyeltek, a bátyámon lévő démoni eredetű kis 60cm marmagasságú lény vissza mászott a bátyám aurájára, amit ezelőtt leszedtünk.)
2014. dec. 28. 05:04
1 2 3 4 5
 1/43 anonim válasza:
91%
Te ilyenkor mit érzel?
2014. dec. 28. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
67%
Ilyenkor nagyon menni kellene wc-re? Vagy mást is érzel?
2014. dec. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 rebi xd ***** válasza:
31%
xd miért bántjátok szegényt este tul sok volt neki a mese nézése na
2014. dec. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező te gyógyszeres kezelés alatt állsz? Mert akkor semmi baj.
2014. dec. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Kommentelők, ti retardáltak vagytok vagy csak ennyire nincs jobb dolgotok? Ha már semmit tudók vagytok és képtelenek vagytok válaszolni a kérdésemre, ráadásul ha úgy jössz fel az EZOTÉRIA részlegre, hogy téged ez hidegen hagy, vagy mert nem vagy képes felfogni, akkor takarodj a vérbe és kösd fel magadat, az lenne mindenkinek a legkellemesebb. Neked nem kell többet fárasztanod magadat, hogy foglalkozz mások ,,képzelgéseivel", nekem pedig nem kell a magadfajta férgeknek válaszolgatnom. Köszi :3
2014. dec. 28. 06:52
 6/43 anonim ***** válasza:
79%
Te mondod másra, hogy retardált? Aki ilyenekete lát, hogy kis lény visszamászott a bátyád leszedett aurájára? Dafaq???
2014. dec. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
79%
És honnan tudod hogy 220 cm.? Lemérted?
2014. dec. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
49%
2014. dec. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 rebi xd ***** válasza:
69%
kedves kérdező miért beszélsz ien trágául ezt nem értem am ere a kérdésre ne várj normális válaszokat mert mindenki hulyének fog hini téged ez az igazság ezért nem kel trágául beszélned sztem nem mi tehetünk róla h BETEG VAGY
2014. dec. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 Spilerke ***** válasza:
57%
Aha, szóval mi vagyunk retardáltak, és semmit tudók nem pedig te? Hát mondhatni érdekeseket mondasz. Ha legközelebb hasonlót tapasztalsz menj a legközelebbi kórházhoz LSD-ző! xD
2014. dec. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!