Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi volt? Női sikoly a...

Ez mi volt? Női sikoly a nappaliban, apával vagyok otthon.

Figyelt kérdés

Hali!^^Öhm...Velem igazából nem szokott paranormális dolog történni, de, egyszer valami igazán részisztő volt, és megkéredzném:Ez mi volt?

Egyszer apával voltunk otthon, és éppen lefeküdtünk.A szobát kémleltem, és éppen az ablakot nézegettem, amikor a nappaliból egy női sikoly hallatszott.Utána semmi, és azóta félek a sötétben.

Lécci, segítsetek!

Előre is köszi!



2015. febr. 20. 16:35
1 2
 11/15 Missi_Key ***** válasza:

KELJ FEL!!!

fanni ez csak egy álom.

2015. febr. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Lucifer hogyhivogatott? cicc cicc cicc?:D

Véletlenegybe esés és fáradt is voltál.


És 11-es válaszoló

Lehet hogy aludt delehet hogy félálomba volt

2015. febr. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
18%

Szia!


Hasonló esettel kűzdök már 7éve.

voltam pszichoteraputánál és megállapították,hogy Introszexuális Skizofréniában szenvedek(intosexulais skizofreni$) a tünetek:

olyan hallicinációk amely a megerőszakolt nő hatását érik el hang perzisztenciában.(egyik éjjel arra ébredtem,hogy édesanyámat a sátán kúrja(egy feket szarvas alak)

debkiderült hogy hallucináció.

jobbulást valószínűleg amputálni kell a neniszerved csak így orvosolható a helyzet.

jobbulást:egy herétlen

2015. márc. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, apukád rendes ember.
2018. márc. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
:)
2020. ápr. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!