Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van itt energiavámpír?

Van itt energiavámpír?

Figyelt kérdés
Ha van akkor írjon privátot! :) Csak egy pár kérdésről lenne szó, nem akarom megtanulni de gondolom ti sem akartok megtanítani :P :D

2015. márc. 4. 19:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
nem vagyok biztos abban, hogy az vagyok, de nagyon durván letudom néha fárasztani az embereket (mondjuk van egy barátom, ő biztos,hogy energiavámpír)
2015. márc. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
ez automatikus, vagy csak akkor nyersz energiát, amikor akarsz?
2015. márc. 4. 19:59
 13/18 anonim ***** válasza:
Az tuti hogy vannak, fene egye meg, mert nagyon magas a villanyszámlám!
2015. márc. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szia! Drakula vagyok Paksról.
2015. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ismerek egy pár energiavámpírt, úgyhogy nyugodtan kérdezz.
2015. márc. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem írom le hosszan. Vannak energiavámpírok,de csak jelképesen hivják igy. Nem evilági (párhuzamos létsík) entitások, akik éjjel meglátogatnak, csak te nem tudsz róla. Reggel felkelsz, és olyan, mintha egész éjjel nem aludtál volna. Röviden tömören fogalmazva. De amugy másképp nem ártanak.
2015. márc. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező azt érti energiavámpír fogalmán, amikor egy ember szinte leszívja mások lelkierejét és utána hullafáradt lesz. Vannak ilyen tulajdonságú emberek. Sokkal találkoztam már. Egyetlen hatékony védekezési módszert ismerek ellenük, elkerülni őket, kirúgni őket életünkből. Nem egyszer lebetegítettek. Utána köhögtem de pszichés okból, és gyenge, fáradt voltam. Nem nehéz energiavámpírt találni.

Az energiavámpír evilági ember, csak az elnevezése sikeredett különlegesre. A szadistának egy változatára hasonlít, csak a szadista eléggé nyíltan uralkodik mások felett, azzal szerez fölényt. Az energiavámpír alattomosabb, nehezebb felismerni, vagy csak akkor mikor már késő. Még a foglalkozásuk is rájuk jellemző szokott lenni. Olyan foglalkozást szoktak űzni ahol nem kell semmi hasznosat, produktívat tenni másokért, hanem éppen ellenkezőleg, amivel csak elvesznek, ártanak, kártékonykodnak még ha hivatalosan engedélyezett formában is. Például ismerek egy vagyonértékelő foglalkozásút, aki kenőpénzekért túlértékel vagyonokat és ezért sok hitelt vehet fel rá a tulajdonos. Ámde ezzel kétszeresen árt, hisz a tulajdonos újabb vámpírok martaléka fog lenni, a bankoké.

2015. márc. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Ez energiavámpírkodásnak számít?

Amikor fáj valamim, akkor szeretem megfogni valaki kezét (általában a húgom van a közelben) és elképzelem, ahogy az ő kezéből az én testembe áramlik az energia. Ilyenkor szinte azonnal megszűnik a fájdalom... A húgom azt mondja nem valami kellemes érzés és fáradtabbnak érzi magát miatta, szóval ha nagyon szemétkedik ezzel nyugtatom le :P(de nem hat sokáig, szóval el is veszítem a meneküléssel a nyert energiát)

2015. márc. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!