Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nektek mi az a lény dolog...

Nektek mi az a lény dolog amitől féltek?

Figyelt kérdés
én pl:a szellemektől meg az elhagyatott (vagy ha nem is elhagyatott akkor is) elmegyógyintézetektől meg a korházaktók

2015. ápr. 23. 18:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Fogorvos.
2015. ápr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Attól én is féltem :'D
2015. ápr. 23. 18:38
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Első :DDD

Hát az nálam is visz mindent....Ha belegondolok, nem sok dolog van félelmetesebb...


Gonosz bohóc, gyilkos (nem kell kiröhögni, de néha attól tartok, mikor kinyitom a szobaajtót, hogy ott áll előtte valami gonosz alak, de ember szóval nem szellem, mikor egyedül vagyok).

Démon.

A lepusztult helyek lehangolnak, én sem szeretem őket, messze elkerülöm, főleg ha tudom, hogy rossz dolog történt ott.

De leginkább a gonosz emberektől.Azoknál semmi nem ártalmasabb.

Az elhunytak szellemeitől nem.Pedig ilyennel is találkoztam, ők nem keltenek félelmet :)

2015. ápr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
Én a megvadult Loútól félek. Nagyon veszélyes ám tud lenni.
2015. ápr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
Fogorvos magasan dobogós, ez nem vitás, pedig én egy édes tündérhez járok néha :)
2015. ápr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%
én is a megvadult loúktól félek a legjobban, gyakran még a veccő is kevés hozzá
2015. ápr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

A természetben a medvétől tartanák ahol előfordul, például Romániában. Persze ha valami szúrós szagú folyadék csípi az érzékeny orrát, attól talán ijesztő lennék neki.

A civilizációban már több mindentől félek. Például én is irtózom az elmegyógyintézetek lakóinak látványától, de attól is ha bárhol azt megközelítő módon agyatlanul viselkednek. Egyből pszichés köhögésem lesz tőle.

A nagyvárosok rohanó és társadalmi feszültséget vagy elégedetlenséget sugárzó légkörét sem szeretem. Hanem a tanyasi vagy falusi természetközeli élettereket szeretem, ahol csak madárcsicsergés és méhzümmögés zavarja meg a nagy csendet.

Esetleg a bűnözőktől és csalóktól is tartok, bár nem igazán félek tőlük hanem utálom őket, főleg ha dominánskodnak.

2015. ápr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 *Ana Van Der Val* ***** válasza:
A látványától is félek: http://www.youtube.com/watch?v=u18cHF8hqDg
2015. ápr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:

Én este,hogy valaki figyel vagy ha az utcán megyek fényes nappal,akkor is,hogy követ valaki :D a kórházakat szeretem, ott sok ember van, megvédenek nincs mitől félni.


A fogorvost meg hagyjuk...:D...nekem szerencsére jó van.

2015. ápr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én attól félek, hogy éjszaka megfogja a takaró alól kilógó lábamat egy gonosz törpe. Meg attól is, hogy a kislányom játék rongybabája éjjel életre kel és megfojt :-)
2015. ápr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!