Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valamelyik nap hallottam a...

Valamelyik nap hallottam a szellemtábláról, hogy ennek a tárgynak a segítségével szellemekkel beszélgethetünk. érdekel a dolog, ugyhogy valaki felvilágosítana?

Figyelt kérdés

2013. jún. 29. 18:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%

Orbitális baromság.

Fel vagy világosítva.

2013. jún. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi szépen a segítséget baromi rendes vagy se**fej
2013. jún. 29. 19:31
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha tényleg felvilágosítást szeretnél, ne várj mást, mint hogy szamárság az egész, a többi szellemesdivel együtt. (Nyilván popófej (az általánosan használt kifejezést nem fogadja el a moderátorrobot) vagyok én is, pontozz le nyugodtan.)
2013. jún. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem mi a problémád.

Az, hogy nem olyan választ kaptál, mint amit szerettél volna, nehogy az én hibám legyen már...

Gyökér...

2013. jún. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
kösz hogy iylen jó arcok vagytok..mondd ti nem hisztek azokban a lelkekben? nincs egy cseppnyi fantáziátok sem?
2013. jún. 29. 21:29
 6/14 A kérdező kommentje:
és egyébként the evil... vagy mi a franc, ha nem tudsz valami értelmeset hozzászólni akkor untass mást a hülyeségeddel.
2013. jún. 29. 21:30
 7/14 anonim ***** válasza:

Mi köze a fantáziának ahhoz, hogy valaki 5 éveseknek szóló mesékben hisz?

Hiszel a húsvéti nyúlban meg a télapóban meg az unikornisokban is?

2013. jún. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem hiszem már bennük...mellesleg nem vagyok 5. csak nem értem miért olyan hihetetlen ez... miért nem hisztek ebben? túl primitív az elmétek hogy befogadjatok ilyeneket??
2013. jún. 29. 21:39
 9/14 anonim ***** válasza:

Lol, mármint hogy miért nem hiszünk szellemekben?

Talán mert sem gyerekek, sem dilinyósak nem vagyunk?

2013. jún. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

en sem hiszek benne, de elmondom neked a lenyegét.

van egy tábla (mar nem tudom a nevét),olyat kell venni, vagy kèsziteni.

egy sima tábla, amin betűk vannak, és kell még hozzá egy bármi, ami akkor hogy egy beture ra lehet rakni, de nem takarja elxa mellette levo betuket, es lehet mozgatni.

szellemidezes kozben az emberekbol alkotott kor kozepere le kell rakni ezt, es a szellem ugykezdi tologatni azt a barmit a tablan, hogy osszeolvasva az rltakart betuket kijon valami ertelmes, es igy uzen.

2013. jún. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!