Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen természetfeletti...

Milyen természetfeletti lényeket ismertek?

Figyelt kérdés
írjátok le a személyes tapasztalataitokat részletesen.
2015. jún. 16. 10:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
63%
loú, N UFO, a gereblye, a többit meg Joker tudja...
2015. jún. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
41%

Nincsenek ilyenek.

Minden lény természetbeli, ha afelett lenne, nem létezne.... Benne van nevében is.

2015. jún. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Vagy egy felsőbb dimenzióban.
2015. jún. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Shai-Hulud ***** válasza:
85%
Rétisas, sólyom, ezek egész nap a természet felett repkednek.
2015. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Könyvtárban olvastam róluk, a valóságban pedig nem léteznek.


Amúgy elég sokat, és nem hiszem hogy itt képernyőkön át listázni célszerű lenne.

2015. jún. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
64%

Én ismerek párat, ezek közül a vérkakadú, kútcsa és a laccódémon. De mind közül a legveszélyesebb a roúka, már kétszer is találkoztam ezzel nagyon gonosz teremtéssel, mely hasonlít a rókára, de nem az, ugyanis ez sokkal ravaszabb szívósabb jószág. E állattal nem könnyű végezni, ugyanis a vastag bundáján nem hatolhat át semmi, csakis a réz tudja megsebesíteni. és a meccő, mely egy csont alakú izé, általában a simánok szokták használni ellen. Ennek az állatnak a fő tápláléka a kakashús, de szereti a tyúkhúst is, imádja a fényes tárgyakat, így azokkal lépre lehet csalni. Mély alagútrendszert tud ásni és azon belül közlekedni, sőt hegyes karmai és pengeéles fogai vannak, melyeknek köszönhetően átrágja a drótkerítés is, így aztán könnyű prédának ígérkezik a kiszemelt áldozat. Ez a mérhetetlenül ádáz teremtés feltehetőleg a rókadémonok családjába tartozik, és azzal a szándékkal érkezett a Földre, hogy megtizedelje a haszonállatokat, így tovább menve a többi állat sincs biztonságban, sőt az ember sem!

Ha nem kapunk hamar észbe, akkor egy roúkainváziónak nézünk elébe, ahol az ember a leggyengébb láncszem.

2015. jún. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Próbálok komoly lenni, de nem tudom melyik csoportra gondolsz:

- yeti, Loch Ness-i szörny, bigfoot, chupacabra

- avagy koboldok, tündérek?

- feleségem, amiért kibír engem

2015. jún. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
62%
A laccódémon is veszélyes a kinézete emberszerű, egy kicsit hasonlít Lacibetyárra, de valamivel magasabb nála. A laccódémon általában loúháton lovagolva laccózza az embereket, fő tápláléka a szalonna, de nem veti el a jó erős házi pálinkát se, ugyanis ezek összességéből nyeri az erejét. Amit még tudni lehet róla, hogy érthetetlen tájszólásban beszél, így a szavai többsége egy magasan iskolázott ember számára érthetetlennek hangzik.
2015. jún. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
joker olyan idiótaságokat hordasz itt össze, hogy azokból egy blog is összejöhetne. :)))
2015. jún. 16. 11:47
 10/26 A kérdező kommentje:
a laccódémon egy paraszt?
2015. jún. 16. 11:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!