Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha elméletileg szerződést...

Barred.Owl kérdése:

Ha elméletileg szerződést kötnék a Sátánnal. Az egyetlen hátránya az lenne hogy a pokolba kerülök?

Figyelt kérdés
És mi a helyzey akkor ha örök életet/fiatalságot kérnék?

2015. jún. 21. 01:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Kérhetsz azt is, örök fiatalságot, te leszel majd a lorea*l arca a pokolban, mert megérdemled! :D

Ha meg itt a Földön élsz, végignézed mindenki halálát, ezer év alatt leszel csöves.... vagy élhetsz börtönben, mert nem lehet minden a szerződésben...avagy kísérleti alany lennél az említett kozmetikai cégnél és titokban kínoznának!!!!!

2015. jún. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha valóban érdekelnek ezek a dolgok, és nem csak trollkodsz, akkor itt vannak a kövező nagyon hasznos weboldalak Sátánról és a spirituális sátánizmusról, ami a valódi sátánizmus:


elysium666.wordpress.com/


spiritsoferidu.wordpress.com/


antikommunista.wordpress.com/


schwarzesonne666.blogspot.hu/


arjamagyar.blogspot.hu/

2015. jún. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
ejj ez Kicsit Necces, mert a sátán a Pokolban van igaz, de ott is egy cellában, a Démonok és a sátán elvannak szigetelve. csak egy nagyobb démonnal tudnál paktálni pl egy Trón örökössel mert a Pokolban is vannak rangok a démonoknál, akár az angyaloknál.
2015. okt. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

mit keres egy cellában? mondd meg neki hogy jöjjön ki...


..de ez lényegtelen..démon is jó vagy sith nagyúr vagy bárki..a kérdés lényege nem változik ^^

2015. okt. 13. 01:48
 15/18 A kérdező kommentje:
utolsó előtti,a kommunistáknak és árjáknak mi köze ehhez?
2015. okt. 13. 01:49
 16/18 anonim ***** válasza:
Üdvözletem >;) Lucifer vagyok az ördög! Nem kétkedő vagyok,és nem viccelek! Tényleg én vagyok "Lucifer Herceg" A Pokol Ura! Holnap megfelel, az alku kötés? Miféle szerződésre gondoltál? Mi a legféltettebb vágyad? Mit adsz cserébe? A lelkedet? >;) Mit szeretnél tőlem? Önzőséget?,Ravaszságot?, Pokoli ügyességet? Vagy...."Esetleg" "Világ uralmat?" Ez esetben nem segíthetek,mivel az én vagyok! :) Vagy a Poklot szeretnéd meg úszni? Vagy csak fényt vinni mások életébe? :) Őszintén? Mond... Mire vágysz a legjobban? Válaszolni fogok,mikor ki írod a kérésedet! :)
2017. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
csak akkor van örökös, ha valaki meghal ;) De hisz hoppá,Halhatatlan volnék, odalenn? >;)
2017. aug. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Olyat nem tudsz kerni, mert a legtobb demon 10 ev mulva jon erted. csira
2019. ápr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!