Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miert rangatozik ejjel almaban...

Miert rangatozik ejjel almaban a ferjem? Volt mar valaki hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés
mar kb 3hohapja van ez.elegge megvaltozott a hangulata.roszkedvu.ha sir a gyerek akkor megkerdezi mit csinaltam neki miert sir.mikor egyedul vagyok a gyerekekkel semmi gondom veluk. mikor hazajon a munkabol mindenben kritizal gyerekek sirnak.ejjel tobszor eszlelem hogy rangatozik egesz teste valamit neha beszel de nem ertem mit.mi lehet ez az allapot?valami megszalhatta ot?mit tegyek?

2013. júl. 18. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet kimerült, fáradt. Túl hajszolta magát..
2013. júl. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
48%
Valami nagyon rossz történt vele ami miatt megváltozott a kedélyállapota.Beszéljétek meg ,de ha nekem nem hiszel menj el paphoz ha van képesítése kiűzheti azt ami benne van vagy pszichológushoz.
2013. júl. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Ennek nem természetfeletti oka van. A férjed fáradtsága, kimerültsége, boldogtalansága átragad a gyerekre, ennyi. Ki kellene pihennie magát, vagy feldolgozni a frusztrációit.


Az is lehet hogy valamilyen vitaminhiány, vérszegénység áll a háttérben, vagy pszichés probléma.

2013. júl. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én párom is rángatózik mostanában.. Én azt vettem észre, hogy azóta mióta idegesebb a munkahelyén (sokkal több munkája van, mint eddig, későn ér haza, nagyon elfárad) ezáltal sajnos többet is veszekedik velem, holott sokszor nincs is rá oka :/
2013. júl. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
14.54es. Epp ez a gondom.nem tudom mit kezdjek ezzel.ok nelkul megvadol azzal hogy pl.bantom a gyerekekek meg hogy nem jol nevelem oket.semmi nem tetszik neki.mindenben hibat talal.azt tudom 100% hogy nincs senkije.mert ithon a farmon dolgozik latastol vakulasig,nem jar sehova.nem tudom hogy csinaljak hogy neki tetszen.
2013. júl. 18. 15:07
 6/6 anonim válasza:
Biztos csak ideges, lehet, hogy problémái vannak a munkahelyén. Nem szállta meg semmi. Sokan beszélnek úgy álmukban, hogy érthetetlen, mit mondanak. Szedjen Magnéziumot meg B6 vitamint, az jó a stressz ellen.
2013. júl. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!