Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem van a lakásunkban?...

Diácskaaa kérdése:

Szellem van a lakásunkban? Hogyan tudom elűzni?

Figyelt kérdés
Érdekes dolgok történnek a lakásunkban, és kezdek picit megijedni. Volt olyan eset,hogy elmentünk itthonról és mikor hazajöttünk a szekrény ajtó nyitva volt pedig mikor elmentünk bezártuk. Van olyan,hogy a tárgyak maguktól leesnek, miközben senki nincs a közelében. Tegnap előtt a Biblia a szekrényben magától eldőlt pedig hónapokig stabilan állt.Tegnap történt, hogy mire hazajöttünk sáros lábnyomok volak a lakásban az ajtótól az erkély ajtóig, és elég kétségbeejtő, mert ugye egy hete már hőség van, a lakásban meg senki nem járt. Kicsit félek, hogy valami gonosz lehet a lakásban.

2015. júl. 26. 10:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szimplán kérd meg h menjen el mert megijeszt titeket. Ha nem jön össze akk szenteljétek fel a házat. Ördöguzes stb. Ha az se hat akk nem szellem hanem betörő aki tudja mikor nem vagytok otthon, lehet h egy eldugott alaksorban huzza meg magát nálatok es mijor nem vagytok otthon elojon enni stb.
2015. júl. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a nípes' szomszédok járnak be hozzátok kincset keresni (sáros lábnyomok, nyitva hagyott ajtók)?
2015. júl. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Fennt a hatodik emeleten elég valószínűtlennek tartom. Az ajtó mindig zárva van még ha itthol vagyunk akkor is. A rács is mindig zárva van. Tehát nem tudom.
2015. júl. 26. 11:11
 4/12 Legoman ***** válasza:

Én is azt javaslom, amit az első, hogy próbáld meg először szép szóval elküldeni. Azután meglátjuk mi lesz.

A lényeg, hogy ne csak odaszólj, hogy menj el. Ettől nem fog. Főleg, ha egyszer mondod neki.

Először keresd meg, hívd elő.

Menj oda, ha lehet állj vele szemben, vagy ülj le az asztalhoz, és beszélgess el vele, hogy miért nem szeretnéd, ha itt lenne.

Légy határozott, és ne félj. Ha félsz, akkor nem fog elmenni.

Ha nem válik be, akkor írj.

Ha legközelebb elmentek otthonról, akkor rejtsd el egy kamerát ott, ahol a sárnyomok voltak, és úgy állítsd be, hogy vegye a padlót is.

Ha lehet, akkor több helyre tegyél kamerát. Viszont rejtve legyen.

2015. júl. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Megpróbálom elküldeni, habár eléggé félek tőlle. Lehet túl sok filmet néztem, de az a helyzet hogy nem csak én érzékelem ezeket a dolgokat. Szerintem nem rosszakaró ez a valaki vagy valami de zavar,hogy itt van. Volt még pár hasonló dolog is.
2015. júl. 26. 11:31
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszek a szellemekben... sztem állj le egy kicsit a filmekkel ...

vagy ha tényleg hiszed hogy ott van akk rejts el kamerát vagy valami! :)

2015. júl. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Legoman ***** válasza:

Nem kell egyedül csinálnod.

Elvileg az jobban segít, ha az egész család leül az asztalhoz, és elmondja, hogy nem szeretné, ha itt lenne, és ez az ő házuk.

2015. júl. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%
Az nem lehet, hogy faterod járkálta tele a lakást a szaros gumicsizmájába?
2015. júl. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet szellem mert a szellem nem hagy lábnyomokat és főleg nem sárosokat.

Lehet, hogy valaki be tud menni a házba amikor nem vagytok otthon.

Én azt tanácsolom cseréljétek le a zárt.

2015. júl. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Első lépésként, próbáld meg kedvesen, tisztelettel megkérni hogy menjen el mert zavaró tényező.

Ha ez nem megy.

Akkor nem arra koncentrálsz hogy vajon hogy fog eltűnni.

Mivel ő a figyelmedből, félelmedből táplálkozik!

Elég annyit tenned hogy nem rá figyelsz.

Ha megvonod tőle a "táplálékot" akkor elhal éps elfog menni.

Semmi szükség felszentelésre, csak feldühítenétek.

2015. júl. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!