Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem van a lakásunkban?

Verussska kérdése:

Szellem van a lakásunkban?

Figyelt kérdés
Egy nap mentünk hazakocsival a párommal és az apámmal, de engem kitettek a sarkon, hogy elmenjek a boltba. Ki szálltam az autóból, és felnéztem az ablakunkra, csupán megszokásból. És láttam, hogy valaki odatart egy fehér laphoz hasonló tárgyat, de embert nem láttam meg semmi. csak azt a lapot, ahogy mozog aztán eltűnik. Haza fele megvártak engem a páromék a ház előtt, és elmondtam nekik hogy mit láttam. Nem volt otthon senki! Kicsit meg is nyugodtam, hogy lehet hogy csak beképzeltem. De este mikor mentünk aludni, néztem az ablakot ahol ezt a jelenséget láttam, és azon a helyen ahol láttam, ott nem volt párás az ablak. Mindenhol az volt csak ott nem. Most akkor ezt mivel lehet magyarázni? Vagy szellem van a lakásban? És ha igen akkor közölni szeretne valamit? Én már nem tudom, hogy mit higgyek...
2013. jan. 18. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Igen, szellem van a lakásban. Nyilván üzenni szeretne rajtad keresztül az élőknek. Egyszerűen csak annyi lenne a dolgod, hogy meghallgasd. Szegény segítséget remél tőled. Lehet, hogy ijesztőnek tűnik, de ha sikerül szót értenetek, akkor már nem lesz az.


http://www.youtube.com/watch?v=TGunYTkqlRk

2013. jan. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Igen.A helyesírási szótár szelleme az.
2013. jan. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Kamu, vagy beképzelted.
2013. jan. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Verussskának még egész tűrhető a helyesírása ez alapján. Jó van vagy 10-15 vessző hiba… Meg apróbb fogalmazási problémák… Meg egy-két elírás… (Például a „hazakocsival”…) De amúgy jobb, mint az átlag.
2013. jan. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha nem oldódna meg van egy átmeneti megoldás de csak átmenetileg jó szórj kősót a belső ablakpárkányra a párkány oldalától egészen a másik oldaláig meg az ajtók elé akik hisznek a szellemekben azt mondják tényleg segít bár én csak a Supernatural vagyis az odaát című sorozatban láttam de kitudja lehet hogy igaz próbáz megér
2013. jan. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Javaslom szenteltesd fel a házat. Régi szép, és jó szokás.

Kár, hogy megfeledkeztünk már róla.

Ennek két előnye is van.

-Ha valóban vannak szellemek, a szentelés elrettenti őket.

-Ha nincsenek, akkoris megnyugvás költözik a lekedbe, hisz egy szentelt házban kelsz, fekszel :)

2013. jan. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos valami ablakmosó szelleme és csak egy ablakot akart letisztítani a régi szép idők emlékére
2013. jan. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
valami elhunytat nem enged el az ottani élő ember valamelyike és az ily formában kísérti a családot, vagyis baszogatja. ez máshol is van. van egy másik szitu is.: volt abban a házban 50 éven belül egy olyan ember aki öngyilkos lett? az az öngyilkos ember is 50 évig basztatja a ház lakóit, mert az égiek 50 évig nem engedik őt be a mennybe.
2014. okt. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!