Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Rémálmok gyötörnek, hangokat...

Rémálmok gyötörnek, hangokat hallok, rossz dolgok történnek velem, mi a bajom?

Figyelt kérdés

Attól tartok, hogy démoni megszállás kezdete.

A rémálmok majdnem mindennaposak. A mai volt a legdurvább, sírva ébredtem. Vérről, halálról, kínzásról álmodok.

Hangokat hallok külsőleg. Azt hittem velem van a baj, vagy rosszak az idegeim (mostanában ért pár dolog engem), de a napokban kiderült, hogy nem. A hangok mindenhová követnek és elsőnek voltak tanúi a megmagyarázhatatlan lépthangoknak mások is.

Teremben voltunk és három lépt hangját hallotta mindenki, de senki nem tudta megmagyarázni, hogy honnan jön. Utána recsegések kezdődtek. Amikor kimentem onnan, a hangok megszűntek. Ez nálam is így van. Lépteket hallok, kopogást, karmolást, csattanást...stb.

Most már aggódom. Felnőtt vagyok és hiszek Jézusban. Imádkozom, de aggódom.

Mi lehet ez, vagy mi ez?

Köszönöm a válaszokat, segítséget.

Mielőtt bárki megjegyzéseket tenne, mint általában, a kérdés nem kitaláció...



2015. szept. 16. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen pár dolog ért?
2015. szept. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Legoman ***** válasza:
42%

A démoni megszállás nem ilyen.

Sőt ez nem is démonra utaló jel, amiket te észlelsz.

A démon inkább csendben dolgozik.


A rémálmoknak lehetnek pszichológiai okai. Például, hogy félsz egy démoni megszállástól, és ez okból kifolyólag társítod hozzá magát a poklot, ami számodra valószínűleg a kínzást jelenti. Mivel egész nap ezen agyalsz, ezért ezt is álmodod. Gondolj másra, és tereld el a figyelmed. :)


A léptek jöhettek bárhonnan. Mivel teremben voltatok, ezért ha nagy, akkor visszhangozhatott az is, ha valaki háromszor egy picit dobbant a lábfejével.

De te is kiadhattad ezeket a hangokat, csak nem vetted észre, mert nagyon benne vagy a témában.


Persze az sem kizárt, hogy az aggódásoddal egy alacsonyabb szintű "szellemet" is magadhoz vonzhattál, ami a félelmedből táplálkozik.

Azért tettem idézőjelbe a szellemet, mert valójában nem igaz rájuk, hogy azok. Ugyanúgy lelkek, de ők abból tudnak fennmaradni, hogy energiát szívnak el tőled, azáltal hogy félsz.

Régen nálam is sok ilyen volt, de miután rájöttem hogyan védekezhetek, és szívhatom el az ő energiáit, azóta egy sem látogat, csak néha-néha egy-egy erősebb, de azzal nagyon nehezen tudok elbánni, és az ő energiáit nem tudom elszívni. De ne térjünk el a tárgytól.


Az nem baj, ha imádkozol. Imádkozz Istenhez nyugodtan, és ne a száddal, hanem a lelkeddel beszélj.

Én imádkoztam már úgy is, és szoktam is, hogy nem mondok semmit, hanem csak érzéssel. És ezek sokkal erősebbek, mint bármely szó.

2015. szept. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem ez skizofrénia.
2015. szept. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%

Idegbeteg vagyol,egy vallási fanatikus.


Keres egy dilidokit!

2015. szept. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Megátkozott egy Cigánydémon !
2018. dec. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!